מבוקש בניו זילנד: חייזר עם מידת נעליים 440

ציורים של צלחות מעופפות, עדויות של טייסים הטוענים כי ראו עב"מים וגבר שמשוכנע שזכה לביקור מחייזר במידת נעליים חריגה במיוחד. מחלקת ההגנה בניו זילנד פרסמה מסמכים מסווגים שאספה ב-60 השנים האחרונות והעלו שוב את השאלה: האמת נמצאת שם בחוץ?

חבר מכוכב אחר (אייסטוק)

צבא ניו זילנד התיר לפרסם מאות מסמכים מסווגים, ובהם דיווחים ועדויות שנאספו בחמישים השנים האחרונות על מפגשים מהסוג השלישי.

בכ-2,000 הדפים שנחשפו לראשונה מופיעים איורים, שיחות ותלונות של תושבים מהשורה וטייסים צבאיים ואזרחיים שתיארו בפרטי פרטים  אורות חשודים שנעים בשמיים בלי הסבר מספק, אך גם התעקשו שעברו חוויה מרחיקת לכת בהרבה.

חלקם ציירו עבור החוקרים את מה שראו ואחרים אף סיפרו על שיחות שניהלו, לדבריהם, עם המבקרים מהחלל החיצון. באחד המסמכים נחשפת עדותו של גבר הטוען כי בשנת 1995 זכה לביקור מחייזר בעל מידת נעליים 440. "הוא סיפר לי שכאשר בני האדם מתים הפ מתרוממים ממש כמו אטומים של מימן", נכתב במסמך.

פרק נרחב בדוח, שאמור היה להישמר חסוי עוד שנים ארוכות אך פורסם לאחר התערבות בית המשפט, עוסק בתעלומה הגדולה שהעסיקה את ניו זילנד ב-1978. צוות טלוויזיה הצליח אז לתעד ממטוס אורות חזקים במיוחד, והמדינה כולה ניסתה למצוא הסבר - אך ללא הצלחה. כעת, 32 שנה אחר כך, חושף הבא צילומים חדשים מהתקרית ומעורר מחדש את השאלה: האם האמת נמצאת שם בחוץ?

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק