המרגלת הרוסייה תופיע בפלייבוי?

אנה צ'פמן, המרגלת הסקסית מרוסיה שהסעירה את העולם תככב על דפי הפלייבוי האמריקני? מסתמן כי תמונות שצילם חברה לשעבר, יעטרו את גיליון חודש ינואר של המגזין. ומה עושה צ'פמן בימים אלו? מתברגת בפוליטיקה הרוסית

רק לפני חצי שנה, אנה צ'פמן, המרגלת הרוסייה, גורשה בבושת פנים מארצות הברית. כעת, היא חוזרת ובגדול לבתי האמריקנים - הפעם, ככוכבת מגזין "פלייבוי" שעתיד לפרסם תמונות עירום שלה בגיליון חודש ינואר.

מהיום שזהותה נחשפה, צ'פמן בת ה-28 כבר הספיקה להופיע על השער של מגזין הגברים "מקסים", כשתלבושתה אינה משאירה הרבה מקום לדמיון. תמונותיה, שצפויות להתפרסם במגזין הדגל של יו הפנר, צולמו על ידי בן זוגה לשעבר והגיעו לידי עורכי המגזין, ככל הנראה, בדרכים עקלקלות. זאת לאחר שכבר סירבה בנימוס לבקשת "פלייבוי" לערוך סדרת צילומים.

ממרגלת סקסית לפרלמנט הרוסי?

ועד שהכתבה על חייה תהפוך פריט קריאה חובה במרבית חדרי השירותים בעולם המערבי, צ'פמן תעשה את צעדיה הראשונים בפוליטיקה הרוסית. כנראה שכמו חברו הטוב סילביו ברלוסקוני, לראש הממשלה פוטין יש חולשה לנשים יפות. מוקדם יותר היום, בטקס חגיגי שהתקיים בקרמלין, מונתה המרגלת לתפקיד בכיר בראשות ארגון הצעירים במפלגתו של פוטין.

אין ספק שהג'ינג'ית הלוהטת הייתה מוקד העניין (יש שיאמרו המוקד היחיד) בפרשת ריגול אפורה ומשעממת. עכשיו, אחרי שיצאה מהצללים, נראה כי היא מנצלת היטב את החשיפה לה היא זוכה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק