הכפר שישרוד את סוף העולם ב-2012

המוני בני אדם ברחבי העולם סבורים כי סוף העולם יגיע ב-21 בדצמבר 2012. האמונה הזו, המבוססת על שורה של אמונות עתיקות, זוכה לחיים חדשים בכפר קטן בצרפת, אותו מציפים אלפים שמנסים למצוא שם מקלט מפני ה"שואה" בעוד שנתיים. "זה לא מצחיק", אומר ראש מועצת הכפר המודאג, "ביקשתי מהרשויות שהצבא כבר יגיע לכאן"

המעוז האחרון של האנושות. הכפר בוגראש (טלגראף)

אלפים ברחבי העולם, גם כאן בישראל, חושבים שנותרו להם בדיוק שנתיים לחיות. הסיבה: ב-21 בדצמבר 2012, כך הם מאמינים, יגיע סוף העולם. בני תרבות המאיה העתיקה סימנו ביומנם את היום הזה כיום שבו העולם יגיע לקיצו, או לפחות המין האנושי. גם נוסטרדמוס ועוד חוזי ומגידי עתידות לאורך ההיסטוריה מצביעים על דצמבר 2012 כחודש עם "מאפיינים סופניים".

אבל עכשיו מתברר כי כפר קטנטן בצרפת עשוי להיות חבל ההצלה של המין האנושי - כך לפחות מאמינים אלפים שמציפים בחודשים האחרונים את המקום, בתקווה להינצל מ"סוף העולם".

הכפר בוגראש בחבל אודה שבדרום מערב צרפת הוא יישוב חקלאי בו מתגוררים 189 אנשים, נכון לאתמול, והוא שוכן מתחת לפסגת הר בוגראש. במהלך החודשים האחרונים, זרים החלו להגיע לכפר ולהפר את השקט האופטימי בדעה מאוד פסימית.

הזרים, "חובבי 2012" המאמינים שסוף העולם מתקרב, חושדים שמתחת לפסגת ההר הסלעית שמעל הכפר מתחבאים חייזרים שממתינים לסוף העולם. באותו יום גורלי, הם ייצאו לחלל החיצון וייקחו איתם כמה בני מזל מקרב המין האנושי. אלו שיתחבאו בכפר בוגראש, כך טוענים המאמינים, יצאו להתחלה חדשה אמיצה - בעולמות אחרים.

"אני רוצה שהצבא יגיע לכאן בדצמבר 2012"

"זה לא מצחיק", אומר ז'אן פייר דה-לורד, ראש מועצת הכפר, בראיון ל"טלגרף" הבריטי. "אם מחר יגיעו לכאן 10,000 אנשים, לכפר של 200 איש, לא נצליח לתפקד. הודעתי לרשויות הלאומיות שאני מאוד מודאג, אני רוצה שהצבא יגיע לכאן בדצמבר 2012".

ראש המועצה מספר שכבר למעלה מ-10 שנים מופיעים לו ביישוב כל מיני תימהונים שמחפשים חייזרים, זאת לאחר שאחד מתושבי הכפר סיפר לעיתונאים שהוא ראה אורחים מכוכב אחר. האיש שראה את החוצנים בכפר מת בינתיים, אבל השמועה חיה וצוברת תאוצה. "הוא טען שהוא ראה חוצנים והוא שומע את נהמת החללית שלהם מתחת לפסגת ההר הסלעית", לדברי ראש המועצה.

אתרים שונים ברשת טוענים שנשיא צרפת לשעבר מיטראן, המשטר הנאצי ואפילו המוסד הישראלי הגיע לחפור ולבדוק מה בדיוק קורה על ההר המסתורי. על פי הידיעות, גם סטיבן שפילברג הגיע לביקור בכפר הקטן וקיבל שם את ההשראה לכתיבת הסרט - מפגשים מהסוג השלישי.

"ראיתי אותם עושים שם טקסים בעירום מלא"

אבל האנשים שמציפים כעת את הכפר יוצרים שם חוסר סדר ומפריעים לתושבים, מוסיף ראש המועצה, שמנסה לשמור על האופי השקט. "הרבה מאוד תמהונים מגיעים ומתחילים לערוך טקסי תפילה מוזרים למרגלות ההר, פעם אחת גם ראיתי אותם עושים שם טקסים בעירום מלא", אומר דה-לורד.

אבל לא כולם מתלוננים על תשומת הלב לה זוכה הכפר. סוכנות תיירות אחת כבר יזמה סיורים מיוחדים לפסגה בהם מקבלים הסבר על התיאוריות וגם, כבונוס, פגישה עם "גורו". בעלת הסוכנות טוענת שכל המידע על חייזרים הוא שטויות, אבל גם היא סבורה כי "יש משהו מאוד מיוחד ומשונה בהר הזה".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק