והרי החדשות: מאיימים עלינו באקדח

רשת החדשות האמריקנית ABC בצפון קרוליינה הפסיקה לשדר למשך שעה שלמה, לאחר שאישה מעורערת בנפשה פרצה לאולפני התחנה באיומי אקדח. כעבור כמה רגעים של חרדה היא נעצרה, אך בינתיים בניין החדשות פונה והשידור הופסק. צפו בדיווח בתחנה על התקרית הלא נעימה

טרור בשידור חי: בניין החדשות של רשת ABC האמריקנית בצפון קרוליינה פונה הלילה מיושביו ושידורי התחנה הופסקו - לאחר שאישה חמושה נכנסה לבניין ואיימה עם הנשק שבידה.

כוחות הביטחון בבניין הצליחו להשתלט על האישה, וריתקו אותה לרצפה. במהלך ההשתלטות ניסתה האישה לכוון את הנשק לראשה שלה, אך בדיעבד התברר כי כלל לא הייתה בו תחמושת.

"היינו חייבים להתפנות בגלל אישה לא שפויה עם אקדח"

בחלוף כשעה בה ראו הצופים מסך שחור על מרקע הטלוויזיה, חזר הערוץ לשדר והמגישים המבוהלים ניסו להמשיך לדווח על שאר אירועי היום. "ערב טוב, תודה שהצטרפתם אלינו. אנחנו יודעים שהייתה לנו תקלה והופיע מסך שחור בשעה האחרונה - אך זאת כתוצאה ממצב חירום שאירע לנו פה באולפנים", אמר המגיש בתחנה.

"היינו חייבים להתפנות מהבניין בגלל אישה לא שפויה עם אקדח, שהגיעה ללובי שלנו", הוא הוסיף. ברשת הטלוויזיה שידרו לאחר זמן קצר את תמונותיה של האישה, מפונה על אלונקה לבית החולים המקומי.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק