תקועים: דוד חגג יום הולדת 20 - בשדה התעופה

דוד חזיז היה אמור להיות בחזרה באשדוד ביום ראשון, לאחר חופשה קצרה באירופה. אתמול הוא "חגג" את יום הולדתו ה-20 - בנמל התעופה הית'רו בלונדון. חזיז ואמו נמצאים בין האלפים הרבים שתקועים בטרמינל בגלל מזג האוויר הסוער שממשיך לשרור בממלכה הבריטית. "יש כאן אנדרלמוסיה שלמה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט

ישנים על הרצפה בהית'רו (רויטרס)

דוד חזיז, בן 20 מאשדוד, היה אמור לחגוג את יום הולדתו בקרב החברים והמשפחה, לאחר חופשה קצרה באירופה, ממנה אמור היה לשוב בבוקר יום ראשון האחרון. במקום זאת, הוא "חגג" את יום ההולדת בשדה התעופה הית'רו בלונדון, שם נתקעו אלפי נוסעים שטיסתם בוטלה בעקבות מזג האוויר הקשה.

חזיז ואמו בילו שני לילות לא מאוד נעימים על רצפת שדה התעופה. "השגתי לה מין מזרן יוגה כזה", סיפר דוד לחדשות 2 באינטרנט. "בריטיש איירווייז דווקא נחמדים, מחלקים שמיכות, כריות וסנדוויצ'ים".

"בנמל התעופה יש אנדרלמוסיה אחת גדולה", הוסיף חזיז, שרק אתמול הועבר עם אמו למלון בלונדון. "ים אנשים, כולם על הרצפה. אין מקלחות, אנשים לא מחליפים בגדים".

חג המולד בוטל עבור מיליונים

טיסה חלופית לישראל תצא, אולי, רק ביום חמישי בערב. בינתיים, חוזר חזיז מדי יום להית'רו כדי לחדש את האישור ללינה במלון.

בעוד שלדוד התבטל יום ההולדת בגלל סופת השלג והקרח שמשתוללת בבריטניה, חג המולד בוטל עבור מיליוני אזרחים במדינה שלא יכולים לצאת מהבית - או תקועים בדרך.

שר התחבורה הבריטי פיליפ האמונד הזהיר היום ואמר כי אין צפי לחידוש הטיסות מהית'רו. ראשי רשות התעופה הבריטית שיגרו התנצלות רשמית בפני הנוסעים שתקועים בערב החג - בטרמינל של הית'רו.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק