בריטניה: בת 25 ניהלה רומן עם בן 14 - ותיכלא

בתחילת השנה נתפסה צעירה בת 25, אם לשני ילדים, מקיימת יחסי מין עם קטין בן 14. השניים ניהלו רומן סוער במשך חודשיים, במהלכו הילד אף ניסה להתאבד. היום בית המשפט גזר על הצעירה שלוש שנות מאסר והיא הוגדרה כעבריינית מין

בן 14 ניהל רומן עם אם לשניים. אילוסטרציה (חדשות 2)

גברת רובינזון בסגנון הבריטי: צעירה בת 25, אם לשני ילדים קטנים, נתפסה על חם מקיימת יחסי מין עם קטין. היא ככל הנראה התחרטה על הרומן הלא חוקי, כשבית המשפט גזר עליה לא פחות משלוש שנות מאסר.

סוזנה דיוורס ניהלה רומן עם ילד בן 14 במשך חודשיים. תחילה השניים היו ידידים לאחר שנפגשו במסיבה. תוך זמן קצר יחסיהם עלו מדרגה. הם החלו לשלוח אחד לשני הודעות טקסט ותמונות עירום ובמהרה יחסיהם התבססו על מפגשי מין סודיים.

הקטין נהג להבריז מבית הספר ולהיפגש עם הצעירה בביתה. כשסוזנה ניסתה לסיים את היחסים, הקטין היה כל כך שבור לב, עד שניסה לתלות את עצמו. לאחר המקרה השניים שבו להיפגש.

ב-2 בפברואר השנה, בן זוגה של סוזנה לא האמין למראה עיניו כשחזר הביתה מוקדם מהצפוי. כשפסע לתוך חדר השינה בביתו, גילה את אשתו ערומה במיטה עם כמעט גבר אחר - ילד בן 14. בן הזוג התלונן נגד סוזנה במשטרה והיא נעצרה. לאחר ששוחררה בערבות, היא שלחה למאהב הקטין מכתב אהבה בו רשמה שהיא "מאורסת לו".

היום בית המשפט בבריטניה גזר על סוזנה, כאמור, שלוש שנות מאסר, לאחר הודתה בשמונה סעיפי אישום שהוגשו נגדה. כמו כן היא הוגרה כעבריינית מין, נאסר עליה להיות לבד עם זכר מתחת לגיל 16 ובנוסף היא חתמה כי לא תעבוד בקרבת ילדים.

לאחר שהאמת על הרומן יצאה לאור, נגלה כי הילד, שהיה כל כך מרוצה מהרומן הסוער עם אישה מבוגרת, אף התרברב על כך בפייסבוק. "יש לי את הבחורה הכי טובה בעולם", כתב בסטאטוס.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק