צפו: פעלולי שלג מיוחדים לחורף

אירופה תקועה בשלג הכבד, אבל גם בארה"ב מוציאים הפעלולנים את ציוד הסקי ועושים כל מה שאפשר בשביל להעביר את הקור המקפיא - מזינוקים מגובה רב ועד להיפוכים באוויר. בינתיים, החזאים לא אופטימיים בנוגע לחלוף הסופה, ולנו נותר רק להנות מהתמונות

כשהחזאי מתריע על סופת חורף מושלגת וקרה בחוף המערבי ובחוף המזרחי של ארצות הברית, רוב האמריקנים אוגרים מזון ועצים לחימום, מתכוננים לימים ארוכים בין הקירות ואם אפשר - נכנסים עמוק מתחת לשמיכה. עבור אחרים - מזג האוויר הסוער הוא הזמנה לבילויים סוערים במיוחד בחוץ.

בניו ג'רזי הרכיבו לעצמם צעירים רמפה עשויה שלג, לקחו את ציוד הסקי ובעזרת תנופה מרכב שטח שיכול לנסוע על הדרך הקפואה ללא קושי - הם יצרו לעצמם מקפצה שמעיפה עשרות מטרים קדימה. סטודנטים אחרים לעומתם ניצלו את כמויות השלג העצומות כדי לקפוץ עליהם - או יותר נכון, ליפול מבניין בגובה של חמש קומות לשלג הרך.

אירופה : מיליונים תקועים בדרך לקראת חג המולד

במקביל, באירופה מנסים להתכונן לחג המולד, אבל המהומה ברבים מנמלי התעופה של היבשת מקלקלת את האווירה המיוחדת. מאות אלפי נוסעים נאלצו לשנות את התכניות אחרי שנמלי תעופה גדולים מאוד, כמו למשל הית'רו או נמל התעופה של פרנקפורט, הודיעו שאין להם יכולת לקלוט את כל הטיסות הנכנסות.

המוני הנוסעים שמנסים לטייל למקומות אחרים לקראת החג בשבוע הבא, מצאו את עצמם תקועים בפקקים ארוכים מרומא ואף צפונה. גם לחזאים באירופה אין בשורות טובות, ואלו יודעים רק לטעון כי מזג האוויר ימשיך להיות חורפי מאוד גם הלילה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק