הבית הלבן: בית המשפחה התמלא בשלג

אם חשבתם שהבית שלכם מבולגן – כדאי שתראו את התמונות הבאות: משפחה אמריקנית ששבה מטיול הופתעה לגלות שדירתה התמלאה בשלג. איך זה קרה? מתברר שאחד מבני המשפחה השאיר את הדלת לא נעולה – ורוח חזקה פתחה אותה לרווחה ומילאה את הבית במעטפת לבנה וקפואה

זה מה שחיכה לבני המשפחה עם שובם (חדשות 2)

בזמן שאצלנו גומעים מרחקים כדי לחזות בקצת שלג על החרמון, יש כאלה שהשלג מחכה להם בתוך הבית. בני הזוג בטי וסטיב הילרס מארצות הברית הופתעו לגלות את ביתם מלא בשלג כשחזרו מחופשה מחוץ לעיר.

בני הזוג מעידים שהם לא אוהבים את החורף, אבל השנה הייתה להם סיבה טובה לכך. למזלם הרב, בני משפחה אחרים הגיעו לביתם לפני שובם מהחופשה ופילסו את הדרך לבית בין ערימות השלג.

"נסענו לשיקגו בסוף השבוע כדי לבקר את בתנו וביקשנו מקרוב משפחה שייכנס מדי פעם כדי לבדוק את מצבו של הכלב", סיפרה בטי. "כנראה שבאחד הביקורים הוא שכח לנעול את הדלת, שנהדפה על ידי הרוחות ואפשרה לשלג להיערם בתוך הבית".

בזמן שבעלי הבית היו בדרכם חזרה הביתה, עסקו יתר בני המשפחה בפינוי השלג, שלכד את הרהיטים בבית במעטפת לבנה וקפואה, כך שרק התמונות העידו על מה שהתרחש שם בזמן שלא היו. והנזק? פחות גרוע מהצפוי. "נצטרך להחליף רק את הברז והריצוף במסדרון המטבח", סיפרה בעלת הבית המופתעת.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק