עקרה את לב בתה על רקע פסוקי הקוראן

רצח מזעזע בבריטניה: המשטרה חושדת שאם מבריטניה דקרה את בתה בת ה-4 למוות, תוך שהיא ממלמלת פסוקי קוראן. אבי המשפחה גילה את גופת בתו, כשחלק מאיבריה פזורים בחדרים שונים בבית. הצוות הרפואי שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מות הילדה. האם נשלחה להסתכלות פסיכיאטרית

דקרה את בתה למוות בטקס דתי, אילוסטרציה (חדשות 2)

רצח מזעזע בחסות הקוראן: אישה מוסלמית מבריטניה חשודה שדקרה למוות את בתה בת ה-4, ועקרה את לבה תוך שהיא מאזינה לפסוקי קוראן וממלמלת אותם. היא נעצרה והועברה לבית חולים לחולי נפש להערכה פסיכיאטרית.

האישה בת ה-35 נעצרה לאחר שבתה בת ה-4 נמצאה דקורה במטבח הדירה, ולבה ואיברים נוספים נמצאו בחדרים אחרים. המשטרה חושדת שהאם ביצעה את ההרג כחלק מטקס דתי, כיוון שהאזינה באוזניות לנגן MP3 שניגן בעוצמה גבוהה פסוקים מהקוראן.

לאישה שני ילדים נוספים בגילאי 14 ו-16. המחזה המחריד התגלה על ידי אבי המשפחה שהגיעה לדירה ומצא את האישה אוחזת בסכין. הוא חייג מיד לשירותי ההצלה, אבל זה כבר היה מאוחר מדי.

"האכלתי את בתי צהריים ופתאום שמעתי צרחה נוראית", סיפר אחד השכנים. הוא סיפר כי בני הזוג חיו בדירה בשנה האחרונה וכי האם נהגה לעטות על פניה בורקה באופן תמידי וכי בקושי ניתן היה להבחין בעיניה. "פעמים רבות שמענו מריבות קשות בתוך הדירה", הוסיף השכן.

לאחר ההסתכלות הפסיכיאטרית יהיה ניתן לקבוע האם האישה כשירה לעמוד לדין.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק