מול המצלמה: שוטר שהגיע לחקור שוד - נתקל בשודד נוסף בחנות

תמונות כאלה לא רואים כל יום: שוטר אמריקני שהגיע למרכול על מנת לאסוף תצלומי וידאו של שוד שהתרחש בחנות כמה שעות קודם לכן - נדהם לגלות כי שוד נוסף מתרחש בחנות בדיוק באותו הזמן. הוא התעשת מהר, הפתיע את השודד, ולאחר מאבק (שתועד אף הוא במצלמות האבטחה) הכריע אותו. לראות ולא להאמין

כנראה שזה יכול לקרות רק בארצות הברית: שוטר שהגיע למרכול בעיירה במדינת אוהיו, על מנת לקחת קלטת של מצלמת האבטחה שתיעדה כמה שעות קודם לכן מעשה שוד במרכול - נדהם לגלות כי בעודו בחנות מתנהל בה שוד נוסף. הוא הצליח להפתיע את השודד ולהשתלט עליו - כשגם את האירוע הזה מתעדות מצלמות האבטחה.

בתיעוד יוצא הדופן ניתן לראות כיצד כיצד השוטר ג'וש קמפבל ממתין לדבר עם המוכרת, משום שהוא חושב שהיא עסוקה עם לקוח. אך במהרה הוא מבין שמדובר בשודד שמרוקן את הקופה. קמפבל לא איבד את העשתונות ומיד שלף את אקדחו והחל להיאבק עם השודד - שהיה המום מההפתעה שצפתה לו.

העבריין, דונאלד קוטן, לא ויתר בקלות ובתיעוד ניתן לראות כיצד השניים נאבקים עד שקמפבל מצליח להשתלט על התוקף ולהובילו בכוח מחוץ לחנות ולתוך הניידת. מזלו של קמפבל הוא שהפעם, אין צורך שיחזור על מנת לאסוף את צילום האבטחה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק