צפו: שיער הדוגמנית נשרף בשידור חי

מסיבת השקה של האלבום החדש של שון "פי דידי" קומבס, ששודרה בשידור חי באינטרנט, תפסה תפנית מפתיעה. באמצע המסיבה החל לבעור שיערה של אחת הדוגמניות שהשתתפו במסיבה, שנערכה במלון יוקרתי בניו יורק. מכבי האש הגיעו למקום ומנהלי המלון הבהירו לקומבס שהוא כבר אינו רצוי בו. צפו בתקרית ה"מדליקה"

דוגמנית לוהטת: העניינים קצת התחממו ביום שלישי האחרון, במסיבת ההשקה של האלבום החדש של הזמר שון "פי דידי" קומבס, כששיערה של דוגמנית נדלק לפתע באמצע האירוע. האמן המצליח החליט לשדר את מסיבת ההשקה לאלבום "רכבת אחרונה לפריז" בשידור חי באינטרנט, אך מן הסתם, לא ציפה שהמצלמות יתעדו את המקרה המביך.

עוד לפני התקרית, מנהלי המלון "לונדון NYC" בניו-יורק, בו נערכה המסיבה, כעסו על העובדה שלמסיבה הגיעו 200 אורחים, ולא 20 כפי שסיכמו עם המארגן. אולם, ברגע שהוזעקו מכבי האש למקום, מנהלי המלון הודיעו לקומבס שהוא אינו רצוי יותר במלון.

במהלך המסיבה ישבו מספר דוגמניות בתוך ומסביב לאמבטיה של חדר המלון, שהייתה מוקפת נרות. לפתע נדלק שיערה של אחת מהדוגמניות בתוך המים והיא החלה לשפוך על ראשה מים בפחד. אולם, מעבר לחלק משיערה שנשרף, לא נפגעה הדוגמנית בתקרית.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק