הכירו את המשתמשת הקשישה ביותר בפייסבוק

לסטיב, נכדה של ליליאן לואו בת ה-103, נמאס כבר שסבתא לוקחת לו את האייפד. סבתא של סטיב, שזוכרת את מלחמת העולם הראשונה ואת שקיעת הטיטאניק, היא המנויה הקשישה ביותר בפייסבוק. "אני מרימה גבה לעיתים כשאני רואה מה יש לצעירים לומר שם", סיפרה

ליליאן לואו ואחת מנכדותיה (Wales News Service)

בגיל 103 הפכה ליליאן לואו למשתמשת המבוגרת ביותר בפייסבוק - ואפילו יש לה אייפד אופנתי. הסבתא-רבתא נרשמה לאתר כדי להתעדכן בחייהם של שבעת נכדיה ו-13 ניניה.

ליל, כפי שהיא מכונה בפי בני המשפחה, שעדיין זוכרת את שקיעת הטיטאניק והייתה תלמידה בפתח מלחמת העולם הראשונה, תמיד הבינה בטכנולוגיה. לפני האייפד, אותו היא שאלה מנכדה סטיב, היא השתמשה במחשב נייד משלה.

לעיתון ה"סאן" הבריטי היא אמרה, "פייסבוק זו דרך נהדרת לגלות דברים, למרות שאני מרימה גבה לעיתים כשאני רואה מה יש לצעירים לומר שם. תמיד קראתי הרבה במהלך חיי, והמחשב פשוט תפס את מקומו של הספר".

"יש לי כ-30 חברים כרגע וזה די הרבה"

"אני בפייסבוק כבר מספר שבועות", הוסיפה. "ראיתי כמה דברים לאורך השנים, אז שום דבר לא באמת מזעזע אותי בימים אלה בכל מקרה. אני נכנסת לפייסבוק בערך פעמיים בשבוע, יש לי כ-30 חברים כרגע וזה די הרבה".

בראיון גם הביעה ליליאן, הצעירה לנצח, את רצונה לרכוש אייפד משל עצמה במקום לשאול את זה של נכדה. "יש דגמים נפלאים כרגע", אמרה והוסיפה, "אני חושבת שלמעשה הכל הומצא בתקופתי".

ליליאן היא גם מעריצה גדולה של שירות "גוגל ארת'", ומשתמשת ברשת כדי לחיות מחדש את מסעותיה ברחבי הגלובוס.

דובר מטעם פייסבוק מסר ל"סאן" כי בחברה שמחו מאוד מהצטרפותה של בת ה-103. "היא ודאי אחת הקשישות ביותר. ליליאן מראה שאי אפשר להיות זקנים מדי לפייסבוק".

איש השנה של "טיים": מארק צוקרברג

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק