צפו: ישיבת ועד ביה"ס הפכה לזירת ירי

ישיבה של הנהלת ועד בית ספר בפלורידה הפכה לאירוע אלים במיוחד, כשגבר חמוש באקדח הגיע למחות על פיטוריה של רעייתו - והחל לירות לכל עבר. האירוע החמור, שלמרבה המזל נגרם ללא נפגעים, נקלט במצלמה שהוצבה בישיבה. בסוף האירוע - היורה שם קץ לחייו

בית הספר הפך לזירת קרב: ישיבה של ועד הנהלת בית הספר בעיירה פנמה סיטי שבפלורידה הפכה לאירוע אלים ומפחיד. תושב העיירה הגיע לישיבה על מנת להביא מחאה על פיטוריה של רעייתו מבית הספר, כשלפתע שלף אקדח והחל לאיים על הנוכחים בישיבה.

קלאי דיוק בן ה-56 עלה על דוכן הנואמים, צייר בספריי אדום את האות "V" על הקיר ולתדהמת הנוכחים שלף אקדח והחל לאיים עליהם בשקט. כמה מהם נמלטו מיד מחוץ לחדר הישיבות - חלקם נותרו בחדר. רגעי האימה תועדו במצלמה שהוצבה על מנת לתעד את דיוני הוועד.

איים - והתאבד

ראש הוועד ניסה לדבר על ליבו ולהבין מה מניע אותו. אחת מחברות הוועד לקחה יוזמה והפגינה תושייה כשניסתה להכות את דיוק בראשו בעזרת ארנק, אך זה רק הרגיז אותו יותר. למזלה, הוא לא פתח לעברה באש.

אחד מאנשי הוועדה העז להתייצב מול החמוש, לנסות להבין מה הוא רוצה לעשות עם האקדח ולהניא אותו ממעשים קיצוניים - אבל לשווא. הוא החל לירות לכל הכיוונים. משטרת פלורידה טוענת כי למרות הירי והתמונות הקשות - איש לא נהרג ואפילו לא נפגע בירי, מלבד דיוק בעצמו שירה בראשו בסופה של התקרית הזו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק