על השער של ווג: הפילגש של פוטין

כשולדימיר פוטין התחתן לפני 27 שנים, נולדה בסנט פטרסבורג המתעמלת האולימפית אלינה קבווה. הוא הספיק להפוך לאיש החזק ברוסיה, והיא זכתה בשתי מדליות אולימפיות. הרומן בין השניים, החל על פי דיווחים עוד בימים בהם אלינה הייתה מתעמלת פעילה, עכשיו היא הפכה לדוגמנית - לא רק של ראש הממשלה

אלינה קבווה (טלגרף)

האישה שידועה כפילגש של ולדימיר פוטין עושה מהלך שמסעיר את עולם האופנה - לפחות את זה הרוסי: אלינה קבווה עומדת להיות נערת השער של המהדורה הרוסית למגזין ווג אחרי שהעורך החדש של העיתון שם את נפשו בכפו כפי שמגדירים זאת ברוסיה.

אלינה בת ה 27, בעברה מתעמלת ומדליסטית אולימפית, תופיע על המהדורה הראשונה של שנת 2011 בחצאית זהובה וחושפנית במחיר של 33,000 דולר. מה שמסעיר את עולם האופנה היא לא רק העובדה שהפילגש של האיש החזק ברוסיה מציגה את עצמה לעולם, הבלוגרים הרוסיים מצאו את אותה השמלה גם על דוגמניות אחרות.

קבווה נולדה - כשפוטין התחתן

אלינה של פוטין מוכרת ברוסיה לא רק בזכות הרומן עם ראש הממשלה, היא זכתה במדליית הברונזה באולימפיאדה שנערכה בסידני, ובמדליית זהב באולימפיאדה של אתונה. הסיבה שציינו קודם את את האולימפיאדה בסידני, היא מפני שמשם - בגיל 17 בלבד - היא שבה היישר לזרועותיו של וולאדימיר פוטין.

באופן רשמי גם פוטין וגם קבווה מכחישים את הידיעות על הרומן בניהם. בשנה שעברה קבווה הביאה לעולם ילד שאביו המיסתורי מעולם לא נראה בפומבי. פוטין בן ה 58 נשוי ללודמילה שקרבנבה מאז 1983, השנה בה נולדה קבווה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק