מעצבת האופנה נמצאה מתה באמבטיה בסוהו

סערה בעולם האופנה: גופתה של מעצבת האופנה המצליחה, סילבי קאצ'אי בת ה-33, נמצאה הלילה מוטלת באמבטיה מלאה מים במלון בניו יורק ועליה סימני אלימות קשים. עדיין לא ברור מה גרם למותה, אך המשטרה חוקרת את בן זוגה בן ה-24, שראה אותה אחרונה בחדר בית המלון

סילבי ובן זוגה ניקולאס (חדשות 2)

מוות מסתורי בניו יורק מסעיר את עולם האופנה: סילבי קאצ'אי, מעצבת אופנה עולה במנהטן, נמצאה הלילה מתה באמבטיה בחדר בית מלון בסוהו. המשטרה חוקרת את בן זוגה, ניקולאס ברוקס, בנו של המלחין ג'וספה ברוקס בן ה-72, החשוד בעצמו באונס של כוכבנית.

משטרת ניו יורק הוזעקה לבית המלון ב-3:00 לפנות בוקר (שעון ארצות הברית), לאחר שהמים מהאמבטיה של קאצ'אי בקומה החמישית דלפו לחדר שמתחתיו. עובד של בית המלון נכנס בעקבות הדליפה לזירה, גילה את הגופה והתקשר למוקד החירום.

גורמים במשטרה מספרים כי קאצ'אי בת ה-33 נמצאה מוטלת באמבטיה המלאה במים כשעל גופה רק טי-שירט שחורה ותחתונים. פניה של המעצבת החצי עירומה היו מופנים כלפי מעלה, ונמצאו חבורות על צווארה וסימני נשיכה על ידיה. כמו כן, לצד האמבטיה נמצא בקבוק חצי ריק של כדורים. גופתה נשלחה לנתיחה שלאחר המוות, כשעדיין לא ברור אם סיבת המוות היא חנק או מנת יתר של כדורים.

החשוד המיידי: בן הזוג המתהולל

יותר מ-18 שעות לאחר שגופתה נמצאה, השוטרים עדיין חקרו את ניקולאס ברוקס, בן זוגה של קאצ'אי הקטן ממנה ב-9 שנים. ב-3:30 הופיע ברוקס בזירת הרצח, רק חצי שעה לאחר הגיעו השוטרים למקום. גורמים במשטרה סיפרו כי הוא הכחיש כל קשר למעשה וטען שבשעה שהוא יצא לאכול, חברתו הייתה עדיין בחיים.

היח"צנית של קאצ'אי סיפרה כי לשניים הייתה מערכת יחסים איומה. "הם נהגו לריב בכל מקום והיא כל הזמן הייתה משלמת עליו. לפני שבועיים, קאצ'אי אף כתבה מייל בה היא התלוננה על בן זוגה בן ה-24 הידוע לשמצה באהבתו לחגוג", סיפרה היחצ"נית. עם זאת, המריבות בין בני הזוג לא הגיעו מעולם לידיעת המשטרה. החקירה נמשכת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק