אופרה מכחישה: "אני לא לסבית"

אופרה וינפרי, אחת הנשים המשפיעות בעולם, מפסיקה להנחות את תכנית שלה ומתפנה, אם אפשר לקרוא לזה כך, לערוץ הטלוויזיה החדש שבבעלותה. בין לבין היא מעניקה ראיון מרגש שבו היא מכחישה את השמועות על נטיותיה המיניות

האופרה נגמרת: כוכבת הטלוויזיה ואחת הנשים העשירות בעולם אופרה וינפרי, טסה היום עד לאוסטרליה כדי לצלם את שלושת הפרקים האחרונים לתכנית הפרידה שלה.

כמו שהבטיחה, עם אופרה נחתו 300 צופים, שהתמזל מזלם לפני שלושה חודשים וזכו בכרטיס טיסה. בראיון אישי שערכה ברברה וולטרס עם וינפרי, היא התגלתה כשאישה אחרת לגמרי מזאת שהכרנו עד כה בתכנית האירוח שלה, רגשנית ומודאגת.

בראיון חשפה אופרה בהתרגשות פרטים על חייה האישיים ועל הקירבה יוצאת הדופן לחברתה גייל, שמתארחת פעמים רבות בתכנית. "היא האימא שמעולם לא היתה לי", חושפת אופרה ומוסיפה: "היא האחות שכל אחד היה רוצה. היא החברה שלכל אחד מגיע. אני לא מכירה אדם טוב יותר".

למרות שהכריזה בראיון כי לא תכננה לבכות, אופרה מזילה דמעות כשהיא מדברת על חברתה הטובה. "אני בוכה כי אני חושבת על כך שמעולם לא אמרתי לה את זה", היא מתוודה. גייל ואופרה היו כל כך קרובות במהלך השנים, שאף היו שמועות כי הן זוג. "אני לא לסבית. אני אפילו לא סוג של לסבית", מבהירה אופרה מול המצלמות. "זה מרגיז אותי כי זה אומר שמישהו כנראה חושב שאני משקרת".

האמת שיש איש בחייה, איש העסקים סטדהם גרהם, אבל הם לא גרים ביחד ולא מתכננים חתונה כי אופרה נשואה ללא ספק רק לטלויזיה. בעוד חצי שנה היא פותחת ערוץ משלה, פרויקט ענק שמכניס אפילו כוכבת מנוסה כמו אופרה לחרדה. "אופרה וינפרי פוחדת פחד מוות", היא מודה בסוף הראיון ומקווה להמשיך לרכב על גל ההצלחה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק