מייסד ויקיליקס ג'וליאן אסאנג' זוכה לתמיכה מאביו

אין אהבה בעולם כמו אהבה של אבא ואמא, את זה כולנו יודעים. עכשיו, גם ג'וליאן אסאנג' מייסד ויקיליקס מקבל חיבוק חם ואוהב מהוריו. בריאיון טלוויזיוני מצהיר אביו החורג כי הוא תומך באופן מלא בכל מעשיו, ובנוסף סיפר כי ג'וליאן פעל מגיל קטן לעשיית צדק בעולם

יממה לאחר שהסגיר עצמו למשטרת לונדון, מתייצב אביו החורג של ג'וליאן אסאנג' לעיני מצלמות הטלוויזיה ומצהיר בגאווה: אני עומד ותומך בכל המעשים שלו.

ברט אסאנג', שלמעשה גידל את ג'וליאן מאז היה בן שנה ידע לספר עליו כי פעילותו למען עשיית צדק החלה עוד בגיל קטן. "הוא תמיד התייצב לצדו של החלש", סיפר בריאיון לערוץ טלוויזיה באוסטרליה, "אני זוכר את היחס שלו לחבריו בבית הספר - הוא תמיד כעס על הילדים שהתעללו בילדים האחרים".

ברט הגדיר את ג'וליאן כילד שתמיד היה חזק, וכזה שלא ממהר לבקש עזרה מהזולת גם בתקופות בהן הוא נמצא במשבר. "פעם הוא נפל מעץ ושבר את זרועו, אני זוכר שהוא שכב וכאב לו מאוד, אבל הוא לא בכה כי, הוא לא רצה להראות את הרגשות שלו".

אתמול שלח שופט בלונדון את אסאנג' למעצר, אחרי ששוודיה הוציאה צו מעצר נגדו בחשד לאונס והטרדה מינית. באתר "ויקיליקס", אומרים היום כי הם לא חוששים, וימשיכו לפרסם כל מסמך שיגיע אליהם, על אף המבוכה הגדולה שהם גורמים לדיפלומטים ולממשלות ברחבי העולם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

החשיפה הגדולה ב"ויקיליקס" - סיקור מיוחד:

"ויקיליקס מאיימים: ישראל היא הבאה בתור"

ארה"ב הפילה את שרתי "ויקיליקס"?

"מלך סעודיה לוחץ על ארה"ב: לתקוף את אירן"

הדלפות ראשונות מהמסמכים: "אחמדינג'אד הוא היטלר"

רה"מ מתייחס להדלפת מסמכי ויקיליקס: "נחכה ונראה"