ארה"ב: סבתא השליכה את נכדתה הפעוטה מהקומה ה-6

בילוי משפחתי בקניון בפרבר של וושינגטון הבירה הסתיים באסון. סבתא בת 50 החליטה מסיבה לא ברורה לזרוק את נכדתה בת השנתיים וחצי מגובה 6 קומות. הנכדה נהרגה מהנפילה והסבתא נעצרה בחשד לרצח. המשטרה המקומית טרם הצליחה לברר את המניע למעשה

החשודה ברצח על רקע זירת האירוע (חדשות 2)

טרגדיה במדינת וירג'יניה בארה"ב: סבתא השליכה את נכדתה בת השנתיים וחצי אל מותה מגובה שש קומות. המשטרה בעיר מקלין שבמדינה מדווחת כי הסבתא זרקה את נכדתה ממרפסת בקניון מקומי, בסיומו של בילוי משפחתי.

כרמלה דלה-רוזה, בת 50, נעצרה אמש בחשד לרצח. על פי החשד, דלה-רוזה השליכה את נכדתה, אנג'לין אוגדוק בת השנתיים וחצי, מגובה שש קומות בקניון בפרבר של וושינגטון הבירה, אך המשטרה טרם פיענחה את הסיבה למעשה.

"אנחנו יודעים שהסבתא זרקה את הנכדה מעבר למעקה", סיפר טאני רייט, דובר המשטרה המקומית, "אך עדיין לא ברור לנו מדוע". רייט הוסיף כי הפעוטה וסבתה היו בדרכן החוצה מהקניון יחד עם עוד בני משפחה כאשר קרה האירוע.

דלה-רוזה חיה עם בעלה ובנה ולעיתים קרובות אירחו גם את בתם ונכדתם. "הם נראו כמו משפחה מאושרת", סיפר ראסל ג'קסון, שכנה של הסבתא, "לעיתים קרובות בני הזוג דלה-רוזה היו מטפלים בנכדתם, ילדה חמודה ומאושרת".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק