לוח השנה הלסבי של ברבי מעורר סערה

ראינו אותה כבר באינספור תלבושות ותסרוקות, אבל מסתבר שברבי עדיין יכולה להפתיע. שני אמנים מארגנטינה ביקשו להדגים כיצד מוכרים הכול באמצעות סקס - וצילמו את הבובה האהובה בעולם בעירום, יחד עם חברה "ממש טובה". ביצרנית הבובות ממש לא אהבו את העובדה שברבי "החליפה צד" ומאיימים בתביעה. תגובתו של קן טרם התקבלה

אני לא לסבית, רק סקרנית (colouribus)

יצרני הבובה המפורסמת 'ברבי' עומדים להגיש תביעה נגד שני אמנים מארגנטינה. הסיבה: לוח שנה שערורייתי ובו נראות הבובות הכי אהובות בעולם בעירום - ובפוזיציות לסביות.

בראנו קוסטה וגויהמה סוואזה מבואנוס איירס טוענים כי בסך הכול רצו להעביר ביקורת על החברה המודרנית, ולהדגים כיצד משתמשים בסקס על מנת למכור כל דבר בימינו.

על מנת להוכיח את טענתם בחרו השניים להשתמש בברבי בצורה שכמובן גרמה ללא מעט אנשים להרים גבה. בחלק מהתמונות מופיעה הבובה בעלת הגוף החטוב עירומה כשהיא לבדה, ואילו בחודשים היותר פרובוקטיביים - אפשר לראות את ברבי מדגימה מהי חברות טובה באמת בין נשים.

בחברת מטאל כמובן לא ממש התרשמו מהצילומים. "אין לנו כל קשר לתמונות האלה", הבהירו והוסיפו כי בכוונתם לנקוט בצעדים משפטיים נגד האמנים הדרום אמריקנים. "אנחנו לא רוצים שברבי תוצג בדרך הזו, במיוחד עם הלוגו שלנו", סיכמו בזעם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק