ארה"ב: אישה נהרגה מפגיעת רכב - בתוך מסעדה

הרוגה אחת ושלושה פצועים בתאונה בעיירה היילנד פארק בקליפורניה שבארה"ב - עד כאן מדובר בסיפור שגרתי לחלוטין. אלא מה שמפתיע בתאונה הזו, הוא שהיא אירעה כתוצאה מנהג שאיבד שליטה ונכנס עם הרכב לתוך מסעדה מקומית. כתוצאה מההתנגשות, קרס קיר המסעדה וארבעה בני אדם נפצעו. הנהג עבר בדיקה שיכרות במקום ונמצא פיכח

דרייב-ת'רו: נהג אמריקני שאיבד שליטה על רכבו, פרץ עם רכבו קיר מסעדה לאחר שהתנגש בו בעוצמה. בתאונה יוצאת הדופן שאירעה בסוף השבוע האחרון, נהרגה אישה ששהתה במסעדה ושלושה נוספים נפצעו. בבדיקת שכרות שנערכה לנהג לאחר התאונה, נמצא - אולי במפתיע - שהוא לא היה שתוי.

שלוותם של יושבי מסעדת "טרוי'ס המבורגר'ס" בעיירה היילנד-פארק בדרום קליפורניה הופרה, כאשר לפתע קיר המסעדה התנפץ ומכונית פרצה דרכו. אחת מהלקוחות, מרתה פנייה, בת 52, נהרגה בהתנגשות. פנייה סעדה במקום עם בני משפחתה, שניים מהם נפצעו גם הם ופונו לקבלת טיפול רפואי.

"לפי שעה לא ניתן לדעת מדוע איבד הנהג שליטה על רכבו", אמר דווין גיילס, משירותי הכבאות בעיר. המשטרה המקומית עיכבה את הנהג במקום לחקירה וביצעה בו בדיקת "ינשוף", בה נמצא שהוא פיכח. בכל זאת, השלטונות המקומיים הודיעו שאין מניעה להגיש נגדו כתב אישום.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק