האקסית מפרגנת: "שמחה שהנסיך וקייט ביחד"

הממלכה מאושרת מנישואי הנסיך וויליאם וקייט - ולשמחה הגדולה מצטרפת גם מי שלכאורה גרמה לפרידה המתוקשרת בין השניים, בשלהי 2007. כשבועיים לאחר שנפגשו וויל וליסה אגר ללילה של שתייה וריקודים, נפרדו הנסיך וקייט. "אני כל כך מאושרת שהם יחד", אמרה אגר ושחזרה: "רקדתי על הבמה עם המלך לעתיד. זה היה מטורף"

וויליאם וליסה אגר, 2007 (the sun)

הצעירה שהואשמה בפרידתם הזמנית של הנסיך וויליאם וארוסתו קייט מידלטון אמרה אתמול כי היא "מאושרת" מנישואי הזוג. ליסה אגר, בת 23, שתתה עם הנסי כוסיות ליקר סמבוקה במועדון ורקדה איתו על הבמה.

הוא אף הצטלם עם אגר בתמונה שמחה במיוחד, שבועיים לפני הפרידה הגורלית ב-2007. "מעריצי" המשפחה המלכותית אמרו שהפרידה התרחשה באשמת ליסה ואף השיקו קמפיין שנאה נגדה בזמנו.

אבל החודש, כשוויליאם הודיע כי יינשא לקייט אהובתו, לא היה אדם מאושר יותר מליסה. "גם וויליאם וגם קייט אמרו שהזמן שבילו בנפרד חיזק אותם", אמרה לעיתון ה"סאן" הבריטי. "אני כל כך מאושרת שהם יחד. זה אדיר לחשוב שאני חלק מההיסטוריה המלכותית".

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

"רקדתי על הבמה עם המלך לעתיד. זה היה מטורף"

וויליאם היה בתקופת אימונים למפקדי טנקים כשהוא יצא עם חברים מהצבא למועדון הלילה "אלמנטס" בדורסט, בריטניה. בראיון היא נזכרה: "נדהמתי כשהבנתי מי עומד לידי. רקדתי עם חבר שלו והוא זה שהכיר בינינו".

"וויליאם שתה 'סטלה ארטואה' ושתינו יחד שוטים של סמבוקה. אחר כך הוא הלך לרקוד על הבמה. לפני שידעתי מה קורה הוא קרא לי להצטרף אליו. רקדתי על הבמה עם המלך לעתיד. זה היה מטורף", שחזרה אגר.

היא הוסיפה, "כששמעתי מספר שבועות לאחר מכן שהוא נפרד מקייט, הייתי המומה". ליסה החלה לקבל דואר שטנה וספגה עלבונות רבים, רובם ברשת האינטרנט. "לפחות אדם אחד אמר שעליי למות", אמרה.

הלחץ גרם לה להיפרד מחברה המכונאי ג'יימס וודספורד, 24. אבל, ממש כמו וויל וקייט, הם חזרו. עכשיו הם מתכננים לבנות את ביתם בעיירה רינגווד. "המקום צריך מעט עבודה - אבל בשבילנו, זה ארמון".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק