התחתן עם 60 נשים ומכר אותן לזנות

תושב הודו בן 27 עומד למשפט לאחר שהצליח להפיל ברשתו לפחות 60 נשים שהאמינו כי הוא חייל בחופשה שהגיע לשכונות העוני כדי למצוא לעצמו רעיה. המשטרה ההודית טוענת שמיד לאחר החתונה, מכר את נשותיו לבתי בושת בערים הגדולות של הודו

נמכרו לזנות. אילוסטרציה (חדשות 2)

לא אביר ובטח לא על סוס לבן: גבר הודי בן 27 הוליך שולל לא פחות מ-60 נשים והוביל אותן לזנות - לאחר שהתחתן איתן. הגבר שמתואר כ"יפה תואר" הקסים את נשותיו וטען שהוא חייל בכיר עם משכורת גבוהה במיוחד.

המשטרה מחזיקה בו כעת ומתכוונת להגיש נגדו תביעה. החוקרים טוענים שוויקי ביסווארקאראמה מהמדינה מערב בנגל שבמזרח הודו התחתן עם הנשים הצעירות ומיד אחר כך מכר אותן לבתי בושת במומבאי ופונה בתמורה למאה אלף רופי (כאלף ליש"ט) עבור כל אחת.

המשטרה קיבלה את הפרטים על מעשיו של ביסווארקאראמה מארגון לא ממשלתי למען זכויות הנשים בהודו. בארגונים פגשו תשע נשים שנפלו ברשתו של הנוכל וכך עלו על הרשת כולה. על פי סיפורי הנשים, האיש הגיע לגני האירועים בשכונות העניות של אזורים שונים במזרח הודו, שם הפעיל את קסמיו על נשים שמגיעות ממשפחות עניות.

הוא נהג לספר על מעלליו הצבאיים השקריים כמובן, על הון שצבר במהלך שירותו ומשם - הדרך לחופה הייתה קצרה. במשטרה ההודית אומרים כי "האיש נהג ללבוש מדים ולטעון שהוא חייל שהגיע הביתה לחופשה, הוא טען באוזני הבנות שהוא מתכוון להתחתן לפני שישוב לשירות".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק