בריטניה: ניסה לחלץ כלב מטביעה - ומת בעצמו

טרגדיה קשה אירעה היום בבריטניה על רקע יחסי האדם וחברו הטוב ביותר, כשבעליו של כלב בעיר הסמוכה לליברפול ניסה לחלץ אותו מנהר קפוא, טבע ומת - יחד עם כלבו. בעקבות המקרה מדגישים כוחות החילוץ המקומיים שלא לנסות ולהיכנס למים קפואים באירועים דומים, אלא להזעיק את כוחות ההצלה

חילוץ כלב מאגם קפוא. אילוסטרציה (חדשות 2)

גבר בריטי שבסך הכול רצה להציל את חברו הטוב ביותר, הכלב, ממוות בטוח, קפץ אחריו למי הנהר הקפואים בלנקשיר הסמוכה לליברפול - וקפא למוות. צוותי רפואה שהגיעו למקום פינו אותו לקבלת טיפול בבית החולים, אך בהמשך נקבע מותו.

מיד עם קבלת הדיווח על הגבר שהחל לטבוע במים הקפואים, הוזנקו לאזור כוחות כיבוי אש, מסוק ואף סירה קטנה של משמר החופים בליברפול. עם זאת, לאחר שעה במים הקפואים, לא היה לגבר סיכוי לשרוד בטמפרטורות הקפואות.

"מדובר בתאונה טרגית, כשהבעלים של הכלב שרק ניסה להציל אותו לא הצליח לשרוד", אמר פול פרקס, מנהל משמר החופים המקומי. למרבה הצער, גם הכלב לא שרד את הטביעה.

"אנחנו מבינים שעבור הרבה אנשים כלב יכול להיות כמו חבר של המשפחה", הוסיף פרקס, "אבל במקרה כזה אנחנו ממליצים להתקשר לשירותי החירום ולהמתין למומחים, במקום לקחת את הסיכון על עצמך".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק