ארגנטינה: בת ילדה 8 ילדים לאביה

תושבת ארגנטינה התלוננה כי אביה אנס אותה במשך 30 שנה. האב הכחיש, אך בדיקת DNA אישרה שהוא אכן אביהם של 8 מילדיה. השופט המזועזע: מדובר באירוע חמור יותר אפילו מפרשת יוזף פריצל

התעללות מזוויעה נחשפה בדרום אמריקה: גבר בן 62 מארגנטינה מואשם בכך שאנס במשך שלושה עשורים את בתו. לשניים, המתגוררים בכפר קטן, נולדו במהלך השנים שמונה ילדים.

הבת, כיום בת 43, חשפה בפני החוקרים את מסכת ההתעללות הבלתי נתפסת וסיפרה להם כיצד אנס אותה האב מאז הייתה בת 13. כאשר נשאלה מדוע לא דיווחה על כך קודם, הסבירה כי חששה לחייה בשל איומיו. שכני המשפחה ציינו כי הרגישו לעתים שמשהו אינו כשורה בבית, אך לא העזו להתלונן.

האב הכחיש תחילה את ההאשמות החמורות, אך בדיקת DNA קבעה חד-משמעית כי הוא אכן אביהם של הילדים. השופט שקרא את עדותה של המתלוננת, התקשה לעכל את הסיפור. "מדובר בפרשה חמורה יותר אפילו מזו שנחשפה באוסטריה", הדגיש, כאשר הוא מתייחס ליוזף פריצל אשר כלא את בתו במשך 24 שנים והביא איתה לעולם שבעה ילדים. 

"מעולם לא חשדתי בדבר", סיפר ג'רמן בן ה-20, אחד מהילדים, "זו הייתה מכה לכולנו". לדבריו, אחיו הבכור שם קץ לחייו לאחר שככל הנראה גילה את הזוועה. "אני לא שומר טינה, ורק רוצה שאבי ישלם על מעשיו", הפתיע.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק