אחרי 33 שנה של חיפושים: מצא את אמו - עם זקן

אמריקני שחיפש אחר אמו האובדת הופתע לגלות אחרי 33 שנה שיש להם משהו משותף: זקן. האם, שעבדה כל חייה בקרקס ובמופעי ביזאר, נולדה עם איברי מין זכריים ונשיים וסובלת משיעור יתר בפניה

אמא, למה יש לך זקן כל כך ארוך? (daily mail)

ריצ'ארד לורנק בן ה-33 מקנזס שבארה"ב סבל מכאבי גב חזקים. בניסיון להתחקות אחר מקור הבעיה הוא ביקש ללמוד עוד על ההיסטוריה המשפחתית ולמצוא את אמו הביולוגית אותה לא ראה מאז שנולד. כאשר סוף סוף איתר אותה, הוא נדהם לגלות כי היא אומנם לא סובלת מבעיות גב, אך נאלצת להתמודד עם מטרד אחר: זקן ארוך במיוחד.

הכול החל כשהאמריקני הצעיר פנה לרשויות וביקש לקבל את פרטיה של האם. לאחר מסכת שכנועים, נאמר לו ששמה הוא וויויאן ווילר ושהיא עבדה בעבר בקרקס. ריצ'ארד ערך חיפוש קצר באינטרנט ומצא את תמונותיה של האם, כאשר זקן מרשים על פרצופה. "ידעתי שזו היא ישר", סיפר בהתרגשות, "יש בינינו דמיון מאוד גדול".

הבן ניסה ליצור קשר עם האם, אך נתקל בקשיים. לבסוף איתר גבר שעבד עמה בקרקס וזה הפגיש בין השניים. וויויאן סיפרה לריצ'ארד כי היא אנדרוגיני שנולדה עם איברי מין זכריים ונשיים. כיוון שאמה רצתה בת, היא עברה ניתוח להסרת האשכים. אך את בעיית שיעור היתר בפנים שלה אי אפשר היה לפתור.

אביה של וויויאן התבייש במראה שלה ושלח אותה להופיע במופעי ביזאר ובקרקס, שם פגשה את אביו של ריצ'ארד, שעבד כנהג. לאחר שנולד, הועבר ריצ'ארד לאביו. הבן ואמו התאחדו שוב במסגרת תכנית אירוח אמריקנית וחשפו את הקשר המוזר. "אני בר מזל להיות חלק מכזה סיפור מדהים", סיכם ריצ'ארד בחיוך.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק