פיילין הבת הפסידה בגמר "רוקדים עם כוכבים"

בריסטול פילין, ביתה של שרה פילין, הגיעה לגמר רוקדים עם כוכבים - אבל הפסידה. עבור הבלוגרים והרפובליקנים היא עדיין במקום הראשון - אבל הצופים בבית חשבו דווקא אחרת. האם שרה, שהופיעה בגמר, מתכוננת כבר למירוץ לנשיאות

גם הבת הפסידה בבחירות: בריסטול פיילין, בתה של מושלת אלסקה לשעבר שרה פיילין, הגיעה עד לגמר "רוקדים עם כוכבים" בגרסה האמריקנית - אבל לא הצליחה לזכות במקום הראשון וסיימה במקום השלישי. "זו הייתה של חוויה של פעם בחיים", אמרה עם דבר התוצאות.

פיילין הצעירה הפכה ליקירת לבם של בלוגרים רפובלקנים במהלך התכנית - אך לא הצליחה לקבל מספיק הצבעות SMS ולהשפיע על השופטים. "נתתי את כל מה שיש לי, אני כלל לא מאוכזבת", אמרה לשופטים. אבל הבלוגרים ברשת כבר הצהירו שעבורם היא הרקדנית המובילה של אמריקה.

"אם הייתי זוכה - זו הייתה אצבע משולשת"

"אם הייתי זוכה, היה לכך המון משמעות בעיניי", הוסיפה פיילין. "זה נראה כמו להציג אצבע אמצעית לכל אלה ששונאים את אמא שלי ואלו ששונאים אותי".

פיילין האם עדיין לא הודיעה על כוונתה לרוץ לנשיאות ארצות הברית ב-2012, אבל העובדה שהיא יצאה בסדרת ריאלטי משלה, רב המכר שהוציאה לאחרונה ואפילו פניה בקהל של רוקדים על כוכבים האמריקני - מוסיפים להערכות שפיילין מכוונת למירוץ לבית הלבן.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק