גם השרה הכי יפה עוזבת את ברלוסקוני

מארה קארפנה, שידועה כשרה הכי יפה בעולם ומוכרת אף יותר בזכות התמונות החושפניות שלה, מצטרפת ל-5 שרים נוספים ועוזבת את ממשלתו של סליביו ברלוסקוני. בחודש הבא ראש הממשלה האיטלקי , ייאבק על חייו הפוליטים

השרה לשיוויון הזדמנויות (חדשות 2)

ברלוסקוני שוב חוטף מכה פוליטית, והפעם היא עוקצת גם ברמה האישית. ידידתו , השרה מארה קרפנה עוזבת את הממשלה. היא נחשבת לשרה היפה בעולם, עובדה מפתיעה בהתחשב בתיק שעליו הייתה אמונה במסגרת תפקידה כשרה לשוויון ההזדמנויות.

מארה הגיע לתפקיד הנכבד היישר מתכנית בידור ברשת הטלוויזיה של ראש הממשלה האיטלקי, שם היא כיכבה לא בדיוק בזכות דעותיה על שוויון ההזדמנויות.

האם זהו סוף עידן ברלוסקוני ?

קרפאנה היא השרה החמישית שעוזבת את ברלוסקוני בתקופה של שבוע וחצי. בחודש דצמבר הבא, יתמודד ברלוסקוני עם שתי הצעות אי אמון בממשלה שלו, אחרי שבן בריתו - ג'אנפרנקו פיני - עזב אותו,  ובקצב שבו השרים עוזבים אותו - ברלוסקוני צפוי להפסיד בהצבעות, ואיטליה עשויה למצוא את עצמה בבחירות כבר בחורף הקרוב.

קרפאנה יצאה לאחרונה נגד ברלוסקוני, אחרי משבר האשפה בנאפולי - ביתה של השרה הנועזת. כשברלוסקוני מינה אותה הוא לא הסתיר את חיבתו אליה. "הייתי מתחתן איתה, אם לא הייתי נשוי", אמר. אגב, גם אשתו של ברלוסקוני עזבה בינתיים.

חשוב לציין שמלבד לככב בתכניות הבידור של ברלוסקוני, בלי יותר מידי לבוש על עורה קאפרנה הספיקה לסיים תואר במשפטים, ובאתר שלה נכתב שהיא גם יודעת לנגן על פסנתר, לשחות ולרקוד.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק