הכלה נדחפה לבריכה במסיבת הרווקות - והפכה לנכה

רייצ'ל פרידמן, צעירה בת 25 מצפון קרוליינה, לא דמיינה שערב מסיבת הרווקות שלה יסתיים בפציעה קשה. חברתה הטובה של הכלה דחפה אותה לבריכה במהלך משחק, אך היא נפלה על הגב ונשארה משותקת מהחזה ומטה. למרות הטרגדיה, היא עדיין רוצה להתחתן, מתעקשת שהיא שמחה ואופטימית ומוסיפה: "להאשים את החברה שלי - זה יהיה מגוחך"

שבועות ספורים לפני חתונתה של רייצ'ל פרידמן בת ה-25 התרחש אירוע טרגי ששינה לחלוטין את חייה. דווקא במהלך מסיבות הרווקות שלה, רגע לפני האירוע המאושר ביותר בחייה, חברתה הטובה דחפה אותה לבריכה והיא נותרה משותקת מהחזה ומטה.

פרידמן המתגוררת בצפון קרוליינה החליטה לא לתת לנכות להשפיע על מצב רוחה. "לכל אחד יש משהו להודות עליו", מסבירה פרידמן עכשיו ומוסיפה: "אני מודה על כך שלא סבלתי מפגיעה מוחית בעקבות התאונה".

לדברי הצעירה, יש לה שתי מטרות בחיים כעת - להתחתן כפי שתכננה ולהפוך לעצמאית. בגלל פציעתה הלא צפויה, חתונתה של פרידמן נדחתה והיא וארוסה עושים הכל כדי לשלם את כספי הביטוח הרפואי ולהפוך לזוג נשוי.

"שמעתי את הצוואר נשבר"

החתן המיועד, כריס צ'פמן בן ה-28, התרגל גם הוא במהרה למצב החדש והוא אינו מרגיש מאויים כלל. "אני לא יכול לחכות שיום החתונה יגיע", הוא מתוודה, "זה הולך להיות מדהים".

למרבה הפלא, רייצ'ל אינה נוטרת טינה לחברה הטובה שדחפה אותה והביאה לנפילתה. "זה היה סתם משהו ספונטני. היא דחפה אותי ואני נפלתי לא טוב", היא משחזרת. "שמעתי את הצוואר שלי נשבר והגוף שלי לפתע נהיה נוקשה ולא יכולתי להזיז דבר".

אלא שפרידמן מסרבת להאשים את החברה שלה בנכות שממנה היא סובלת כעת. "זה יהיה מגוחך", היא מסבירה, "אני לגמרי חברה טובה שלה עדיין".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק