יש תאריך לחתונה הגדולה: שישי, 29 באפריל

בריטניה באקסטזה: הנסיך וויליאם ובחירת לבו קייט מידלטון יינשאו ב-29 באפריל בכנסיית ווסטמינסטר, שם למרבה האירוניה נערך גם טקס הלוויה של הנסיכה דיאנה, אמו של וויליאם. "הם מנהלים את הסידורים בעצמם. מעולם לא ראיתי זוג כל כך מאושר", סיפר עוזרו של וויליאם על ההכנות לחתונה

קיבלתם הזמנה? הנסיך וויליאם וארוסתו קייט מידלטון יתחתנו ב-29 באפריל, יום שישי, בכנסיית ווסטמינסטר בלונדון, כך הודיע בשעות הצהריים המשרד הרשמי בארמון בקינגהאם הבריטי.

"התאריך נקבע לבקשתו של הנסיך וויליאם", אמר לעיתונאים מזכירו האישי של הנסיך, ג'יימי לאות'ר פינקרטון. "הם מנהלים את הסידורים בעצמם. מעולם לא ראיתי זוג כל כך מאושר, הם בעננים", הוסיף.

הזוג בחר, כצפוי, את כנסיית ווסטמינסטר המסורתית בגלל "היופי של הכניסה" ובגלל שהמקום יספק להם "אינטימיות יחסית". המשפחה המלכותית ומשפחת מידלטון יממנו את החתונה יחדיו, על פי הפרסומים, אבל האבטחה סביב האירוע תיפול על כיסו של משלם המיסים האנגלי.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

חבריו של הנסיך מהצבא הבריטי מתכננים לערוך באותו יום מטס מסוקים מיוחד מעל שמי לונדון. הנתינים הבריטים של הנסיך צפויים לקבל יום חופש לאומי ביום החתונה.

וויליאם הוא כמובן לא הראשון שעורך טקסים מלכותיים בווסטמינסטר. המנזר משמש את משפחת המלוכה לאירועים פומביים מזה מאות בשנים, ורבים ממלכי ומלכות אנגליה בעבר קבורים שם.

גם חתונות מלכותיות רבות נערכו בווסטמינסטר, בהן חתונותיהן של המלכה אליזבת ה-2 והמלכה האם. למרבה האירוניה, גם טקס ההלוויה של אמו המנוחה וגרושתו של הנסיך צ'ארלס, הנסיכה דיאנה, נערך באותו המקום.

החתונה שמסעירה את בריטניה - סיקור מיוחד:

קייט תקבל ייעוץ מיוחד נגד דיכאון

האם וויליאם וקייט יעמדו בציפיות?

המלך צ'ארלס? העם רוצה את וויליאם וקייט

עכשיו זה רשמי: הנסיך ויליאם וחברתו קייט יתחתנו בקיץ

מבוכה בארמון: הנסיכה קייט נחשפת בתמונות מהעבר

קייט מידלטון: מסטודנטית מצטיינת למלכת אנגליה

הסקוטלנד יארד מאבטח את הנסיכה קייט

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק