ג'יי-זי חושף: יריתי באחי לפני 30 שנה

לרגל פרסומה של ביוגרפיה חדשה, חושף אחד מהאמנים המוכשרים בתעשיית המוסיקה סודות מהעבר. "יריתי באחי כשהייתי בגיל 12. הוא היה מכור לקראק וגנב טבעת", סיפר בראיון. "הוא נפצע בכתף וסירב להתלונן במשטרה. אחרי הירי חשבתי שנגמרו לי החיים"

ג'יי זי. "יריתי באחי" (רויטרס)

סודות אפלים מהעבר: הראפר המצליח שון קרטר, המוכר יותר כג'יי-זי חושף כי כשהיה בן 12 ירה באחיו הבכור אריק ופצע אותו בכתפו. "הוא סירב להגיש נגדי תלונה במשטרה", הודה הראפר בראיון לעיתון ה"גארדיאן" הבריטי, לרגל פרסומה של ביוגרפיה חדשה עליו.

היום נחשב ג'יי זי (40) לאחד מהיוצרים המצליחים והמוכשרים בתעשייה. הוא גם כתב בעבר ועודו כותב הרבה מאוד לאשתו ביונסה, אחת הזמרות המצליחות בארצות הברית.

"חשבתי שחיי נגמרו"

בראיון סיפר ג'יי זי בהרחבה על התקרית. "הוא היה מכור לקראק וגנב טבעת, אז יריתי בו", הסביר הראפר. "גדלנו בברוקלין. נשק היה נגיש בכל מקום, לא היינו צריכים ללכת רחוק מדי כדי למצוא כזה".

"אחרי הירי חשבתי שחיי נגמרו", הודה ג'יי-זי. "חשבתי שאני הולך לבלות את שארית חיי בכלא. אבל אחי סירב להתלונן במשטרה, ואפילו התנצל על כך שהיה מכור לקראק". לאחר מכן ניסה להסביר הראפר את התקרית: "הייתי ילד, הייתי מפוחד".

"זו הייתה הפעם היחידה בה יריתי במישהו", הדגיש ג'יי זי. עם זאת, הוא עצמו היה מעורב בשלושה אירועי ירי בהם נפתחה לעברו אש. "כנראה שיש מלאך ששומר עלי", הוא הסביר.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק