קייט תקבל ייעוץ פסיכולוגי נגד דכאון

בריטניה סוערת וגועשת לקראת חתונתם הקרובה של הנסיך וויליאם ובחירת ליבו קייט מידלטון, אך משפחת המלוכה מודאגת. בארמון לא רוצים לחזור על טעויות העבר עם הנסיכה דיאנה, ולכן מתכוונים להפגיש את הנסיכה המיועדת עם פסיכולוג צמוד. "קייט עצבנית ופגיעה לקראת החתונה", אמר מקור בבית המלוכה

דיכאון מלכותי: הנסיכה לעתיד קייט מידלטון תקבל ייעוץ פסיכולוגי צמוד כדי למנוע ממנה להיכנס לדיכאון כאשר תיכנס לארמון המלוכה.

במשפחת המלוכה הביאו פסיכולוגים ואנשי מקצוע שישוחחו עם קייט ויכינו אותה לעובדה שהמדינה והכתר יעמדו תמיד לפניה ביחסים עם הנסיך ויליאם. הסיבה לצעד היא החשש בארמון בקינגהאם כי קייט תיקלע לבמצוקה נפשית, בדומה לנסיכה דיאנה שחשה שננטשה על ידי צ'ארלס מיד לאחר נישואיהם. ברגע שוויליאם יסיים את תפקידו בחיל האוויר הבריטי, הוא ייאלץ למלא תפקידים רבים כנסיך והזמן שיוכל להקדיש לרעייתו יהיה מועט ביותר.

"קייט כל כך עצבנית עד שמשפחת המלוכה החליטה לקיים תהליך ארוך כדי להכינה לתפקיד", אמר מקור בבית המלוכה. "מעבר לנימוסים וההליכות, היא תלמד כיצד להיות אשתו של נסיך שיש לו מחויבויות ברחבי העולם".

"קייט היא כלה חדשה ופגיעה וחשוב לעזור לה בהתמודדות", הסביר המקור. "בני המלוכה רגישים היום יותר מאי פעם למצבים כאלו ולא רוצים לחזור על טעויות העבר". בנוסף תיאלץ קייט להתרגל לשגרה מפרכת של שיעורי הליכות ונימוסים, מסורת ארכאית של משפחת המלוכה.

החתונה שמסעירה את בריטניה: 

האם וויליאם וקייט יעמדו בציפיות?

המלך צ'ארלס? העם רוצה את וויליאם וקייט

עכשיו זה רשמי: הנסיך ויליאם וחברתו קייט יתחתנו בקיץ

מבוכה בארמון: הנסיכה קייט נחשפת בתמונות מהעבר

קייט מידלטון: מסטודנטית מצטיינת למלכת אנגליה

הסקוטלנד יארד מאבטח את הנסיכה קייט

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק