הצצה: מועדון הפלייבוי הסיני החדש

מגזין פלייבוי מזהה את השינויים בשוק, במיוחד את הצמיחה הכלכלית והצרכנית באסיה, והחליט לפעול בנדון. יו האפנר בכבודו ובעצמו הגיע לחנוך בסין את מועדון הפלייבוי השני בעולם בפסגת מגדל יוקרה. רוצים לדעת היכן נמצא היעד הבא?

אימפריית פלייבוי ממשיכה להתרחב: אמש חנך יו האפנר מועדון פלייבוי במקאו שבסין, ולקח תחת חסותו מספר שפנפנות מקומיות חדשות. המועדון שנמצא בקומה העליונה של מגדל יוקרה בעיר צפוי להפוך לאתר עלייה לרגל של נופשים ביבשת.

"המועדון הראשון שלנו נפתח בלאס-וגאס, ומקאו עולה עליה מבחינת גודל תעשיית ההימורים היום", מסביר מנכ"ל יזמות בפלייבוי, סקוט פלאנדרס.

מקאו, שהייתה בעברה מושבה פורטוגזית, היא המקום היחיד בסין בו תעשיית ההימורים מותרת על פי חוק והיא משגשגת ביותר. רק בעשרת החודשים הראשונים השנה, המבקרים השאירו בעיר ההימורים לא פחות מ-19 מיליארד דולר, שהם 59% מכלל ההכנסות של מקאו.

ממגזין למועדונים

אסיה הפכה בשנים האחרונות להיות השוק המרכזי של כל מוצרי פלייבוי. הרשת שהקים יו האפנר הכניסה רק בשנה האחרונה 20 מיליון דולר ממכירות ברחבי היבשת, זאת למרות שהממשל בבייג'ין פסל פרסום מהדורה סינית של הפלייבוי ואסר מכירה שלו ברוב רחבי המדינה.

המועדון הטרי במקאו מציע בידור בסגנון פלייבוי, הכולל הימורים ושירותיו של קניון קטן למוצרים שקשורים בפלייבוי. מדובר רק במתחם הראשון של מועדוני בידור אלו שיוקמו ברחבי העולם, אחד מהם בלונדון ואחד נוסף במקסיקו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק