ארה"ב: לידה או הפלה? "הגולשים יחליטו"

הורים לעתיד או בדיחה עולמית? זוג מארה"ב פתח לאחרונה אתר אינטרנט בו הגולשים יכריעו את עתידו של העובר "וויגלס", בן 17 שבועות בלבד. במידה והגולשים יחליטו להשאירו בחיים הוא יוולד בעוד כחמישה חודשים. אם לא, בעוד כשלושה שבועות אמו תבצע הפלה. הסיבה להקמת האתר: רצונם של בני הזוג להחליט "בדרך דמוקרטית"

זוג ההורים שאתם תקבעו את גורלם (דיילי מייל)

הזוג הזה ממינסוטה שבארה"ב כנראה לקח את מהפכת האינטרנט צעד אחד רחוק מדי. אלישיה ופיט ארנולד החליטו להקים אתר אינטרנט, בו הגולשים צריכים להצביע אם אלישיה צריכה ללדת, או שמא צריכה לבצע הפלה.

אלישיה, שנמצאת בחודש הרביעי להריונה, כתבה באתר כי היא לא משוכנעת שהיא מוכנה לשנות את אורח החיים שלה בצורה כה קיצונית. "אני חושבת שאני הופכת ליותר ויותר אנוכית", הוסיפה, "אני רוצה להחליט את ההחלטה הזו בדרך האמריקנית - דמוקרטיה". למצביעים ישנה אפשרות לצפות גם בתמונתו של העובר, המכונה "וויגלס".

נכון לעכשיו רק כ-20 אלף בני אדם ניצלו את האפשרות להשפיע בצורה משמעותית על חיי אדם, והתוצאות מראות כי רוב האנשים ממליצים לשניים ללדת. ההצבעה תמשיך עוד כשלושה שבועות, ותיסגר יומיים לפני המועד האחרון לביצוע הפלה על פי החוק בארה"ב - השבוע העשרים להיריון.

לאתר ההצבעה - לידה או הפלה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק