צפו: בת 3 מארגנטינה חולצה מבאר ללא פגע

דרמה בארגנטינה לעיני המצלמות: פעוטה בת 3 שנפלה לבאר בעומק של 30 מטר חולצה הבוקר – ללא פגע. יותר מ-200 בני אדם לקחו חלק במבצע ההצלה הדרמטי במהלכו הוצאה הפעוטה כשהיא סובלת רק מהלם וחבלות קלות

חודש אחרי מבצע החילוץ הדרמטי של הכורים בצ'ילה, גם הארגנטנאים זוכים לרגעים מרגשים לאחר הצלתה של פעוטה בת שלוש שנפלה לבור בעומק של כ-30 מטרים, וחולצה ללא פגע.

צפייה בתמונות המדהימות שצולמו מתוך הבאר, חושפות את גודל הדרמה. בסרטון נראית הפעוטה כשהיא אוחזת בכבל ומובלת עד פתחו. "זה היה נס", אמר הנשיאה כריסטינה קירשנר על פעולת כוחות ההצלה שהחלו אתמול שעה שביקרה את הפעוטה ונסה ממאני בבית החולים. "היא יצאה וצעקה כאילו זה עתה נולדה", אמרה קירשנר לכתבים.

ממאני בת ה-3 נפלה אתמול לבאר בעומק של כ-30 מטרים, אך כיוון שפתח הבאר היה צר, היא חולצה באמצעות חבל שמשך אותה ממעמקי האדמה. לאחר שיצאה, היא פונתה לסדרת בדיקות, והיא תישאר תחת השגחה רפואית. "היא נמצאת במצב של הלם כרגע, אבל היא בסדר גמור", אמר מנהל בית החולים.

יותר מ-200 אנשי הצלה, השתתפו במבצע החילוץ - בהם שוטרים ולוחמי האש. בדומה למבצע בצ'ילה, רשתות הטלוויזיה סיקרו את החילוץ בזמן אמת באמצעות מצלמה קטנה שנקשרה סביב הכבל שבו אחזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק