ארה"ב: שודד מחופש לליצן שדד קשישה בשירותי ביתה

חוויה לא נעימה עברה על ג'קלין קטרייט בת ה-70 מאוהיו. שודד פרץ לביתה, הפתיע אותה בשירותים ודרש ממנה מזומן, תכשיטים ומשככי כאבים. כשניסה להימלט, התהפך השודד עם הרכב והחליט להסגיר עצמו למשטרה

ליצן שדד קשישה. אילוסטרציה (חדשות 2)

לא מצחיק: ג'קלין קטרייט, אמריקנית בת 70 מהעיר אקרון שבאוהיו, הופתעה על ידי ליצן שודד בביתה. קטרייט הייתה בשירותים כשנכנס העבריין, מסיכת ליצן על פניו, ודרש ממנה כסף מזומן ואת משככי הכאבים שלה.

למרות הסיטאוציה המביכה, קטרייט נשארה רגועה וניסתה לגרום לשודד לוותר על הרעיון. "פרצת לבית הלא נכון", אמרה לו הקשישה בנחרצות, "כאן גרה אישה ענייה". הליצן לא ממש השתכנע מהפנייה הנרגשת ולקח את ארנקה של האישה, 28 דולרים במזומן וחופן תכשיטים בשווי של 1,000 דולר.

עם זאת, לפני שברח מהזירה, גילה השודד מעט רחמים כלפי הסבתא חביבה, לאחר שקרא את הכיתוב "אמהות מחזיקות בידי ילדיהן לזמן מה, אך אוחזות את ליבם לנצח" על אחד הצמידים. בעקבות כך, החליט הפורץ להחזיר לה חלק מהשלל. "זה היה הרגע בו ידעתי שהוא לא יפגע בי", סיפרה קטרייט אחרי האירוע.

השודד, קורי באקלי בן ה-22, ניסה להימלט מהמקום במכוניתה של הקשישה, אך מהר מאוד התהפך פעמיים עם הרכב, זחל החוצה מהחלון ומיהר למשטרה להתוודות על המעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק