עכשיו זה רשמי: הנסיך ויליאם וחברתו קייט יתחתנו בקיץ

בריטניה חוגגת: ארמון בקינגהאם הודיע היום רשמית כי הנסיך ויליאם, נכדה של המלכה אליזבת', יתחתן עם חברתו קייט מידלטון בקיץ הקרוב. "הנסיך מוויילס שמח לבשר על אירוסי הנסיך וויליאם לגברת קתרין מידלטון", מסר אביו של ויליאם, הנסיך צ'ארלס. האם הם יהיו מלך ומלכת אנגליה הבאים?

השמועות על נישואיו של הנסיך הבריטי וויליאם מגיעות היום לקיצן עם ההכרזה הרשמית של בית המלוכה: ויליאם יתחתן עם בת זוגתו קייט מידלטון באביב או בקיץ הקרובים.

בהודעה שפרסמה לשכתו של הנסיך צ'ארלס היום נמסר כי "הנסיך מוויילס שמח לבשר על אירוסי הנסיך וויליאם לגברת קתרין מידלטון". ראש הממשלה הבריטי, דייויד קמרון, כבר הספיק לברך את בני הזוג ומסר כי הוא "מאושר על החדשות".

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

בבריטניה ציפו להודעה המשמחת חודשים ארוכים, ובסוכנויות ההימורים מהמרים בשבועות האחרונים על התאריך. שבע שנים עברו מאז וויליאם החליט להציע נישואין לבת זוגתו קייט, אבל למרות זאת הממלכה היום נרגשת וסוערת.

מלכת אנגליה הבאה?

ויליאם וקייט הכירו והחלו לצאת יחדיו כשהיו סטודנטים באוניברסיטה, בשנת 2001, ומאז הם צמודים למעט פרידה קצרה ב-2007. הם מקפידים לשמור את חייהם האישיים הרחק מתשומת הלב התקשורתית, אבל זה לא עוצר את הצהובונים מלהתעסק בזוג המלכותי עד כמה שאפשר, וזה לא מפריע כמובן לנערות בריטניה להעריץ את הנסיך ולקוות שאולי וויליאם ישנה את דעתו.

הנסיך וויליאם, בנה של הנסיכה דיאנה והנסיך צ'ארלס, עשוי להיות יורש העצר הבריטי ולהפוך למלך מיד אחרי המלכה אליזבת'. אזרחים רבים מהממלכה הבריטית מעדיפים לראות בנסיך המהוגן וויליאם את המלך הבא ולא את אביו הנסיך צ'ארלס. במקרה כזה, קייט מידלטון תהיה מלכת בריטניה הבאה.   

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק