ועכשיו: פמלה אנדרסון ל"אח הגדול" בהודו

כוכבת "משמר המפרץ" לשעבר לא נחה. אחרי שקפצה לישראל לביקור חפוז ב"רוקדים עם כוכבים", הודו כולה מתכוננת לראות את פמלה אנדרסון 24 שעות ביממה. הכוכבת האמריקנית מתכוננת להכנס לווילה הטלוויזיונית סמוך למומבאי. היא מתכוונת להעביר שם את המסר שלה למען זכויות בעלי החיים, בהודו מוכנים להקשיב ומצפים לראות

פמלה אנדרסון, מתברר, קופצת מריאליטי לריאליטי ברחבי העולם. אחרי שהשתתפה כאן אצלנו ב"רוקדים עם כוכבים", התחנה הבאה שלה היא השתתפות ב"אח הגדול" - דווקא בהודו.

בין המתמודדים שיפגשו את פמלה השנה בבית האח הגדול ההודי: נזירה לשעבר, דוגמנית הודית מוכרת, שחקנית מבוליווד ועוד. את התכנית מנחה סלמאן חאן, אושיית תרבות של ממש בהודו.

מהמפרץ הקליפורני, דרך ישראל לווילה במומבאי

בהפקת התוכנית ההודית טוענים שהם חשבו על אנדרסון אחרי שכתבה מכתב נרגש באחד העיתונים נגד חיסול כלבי רחוב במדינה. "הכלבים לא יכולים להשתמש בקונדומים, אבל אפשר לעבוד על איבר מינם", היא כתבה אז.

אנדרסון פרצה לתודעה העולמית כשכיכבה בסדרה "משמר המפרץ" בין השנים 1992 - 1997 , סדרה שהתרכזה בחייהם של מצילים שבורכו על ידי האל, או על ידי המנתח הפלסטי, בגוף חטוב למדי. הסדרה אף זכתה לתואר "הסדרה הנצפית ביותר בעולם" על ידי ספר השיאים של גינס. יותר ממיליארד בני אדם ראו כל פרק בסדרה, רובם חיפשו בין הגלים למצופים - את פמלה אנדרסון.

אנדרסון לא לוקחת את עצמה ברצינות רבה מדי, כפי שהוכיח תפקיד האורח שמילאה בסרט "בוראט" - עד שזה מגיע לנושא בעלי החיים. הכוכבת ההוליוודית היא היום אחת הפעילות הבולטות בעולם למען זכויות בעלי החיים. "שינינו חוקים הנוגעים לרווחת בעלי חיים בכל העולם", היא מתגאה. "אני שמחה על כל הזדמנות שאני יכולה לדבר על כך".

את תפקיד הבלונדינית שמקפצת על החוף בבגד ים, מחליפה היום פעילה רצינית שעוסקת בהפחתת מספר הצרכנים של "מקדונלדס" ושל "קנטאקי פרייד צ'יקן".  לדבריה, "להיעשות צמחוניים מועיל לסביבה הרבה יותר מאשר מלנסוע במכונית היברידית, כי הגורם העיקרי להתחממות הגלובלית הוא החקלאות המתועשת". 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק