ילד בריטי בן 8 לא יכול לחייך

דילן ארמסטרונג חלה בסיסטיק פיברוזיס בגיל 3 חודשים בלבד, והעצבים בפניו נפגעו. כתוצאה מכך הוא אינו מסוגל לחייך כיום, אך מסרב לעבור עוד ניתוחים. "הוא מרגיש שהוא יכול לפצות על חוסר היכולת לחייך בדרכים אחרות", הסבירה אמו. "דילן לא רוצה לחוות שוב את הכאב של הניתוח"

דילן בין אחיו (חדשות 2)

לדילן ארמסטרונג בן ה-8 נמאס לעבור ניתוחים. שמונה שנים לאחר שמחלה גזלה ממנו את היכולת לחייך, הוא אמר להוריו שנמאס לו לעבור ניתוחים וכי הוא "שמח כפי שהוא" - למרות שהוא לא ממש יכול להראות את זה.

ארמסטרונג הבריטי הוא ילד ככל הילדים, אך מחלת הסיסטיק-פיברוזיס פגעה בעצביו בגיל שלושה חודשים בלבד, וכעת הוא אינו יכול לחייך. לאחר אינספור ניתוחים, דילן הודיע חגיגית להוריו שאפשר להפסיק.

אמו ויקי, 33, ואביו ריימונד, 32, אמרו שהם תומכים בהחלטתו, למרות שהיו רוצים מאוד לראות את בנם הקטן מחייך. "דילן לא רוצה לחוות שוב את הכאב של הניתוח, הוא מרגיש שהוא יכול לפצות על חוסר היכולת לחייך בדרכים אחרות", אמרה אמו, אחות בבית חולים. "הוא מקובל בבית הספר ואנשים מכירים אותו ואוהבים אותו בגלל מי שהוא".

"לעולם לא נכריח אותו לעבור ניתוח, זו החלטה שלו אם לעבור את זה או לא", הוסיפה. מנתחים פלסטיים הסבירו למשפחה כיצד הרכבה של עור עשויה לשחזר את תנועת הפנים, אבל דילן אמר "לא".

למרות שהוא צריך לקחת 20 כדורים ביום ועובר פיזיותרפיה יומיומית, דילן אוהב ספורט וחולם לשחק בקבוצה האהובה עליו - ניוקאסל יונייטד. "הוא חי חיים נורמליים לחלוטין, לא הייתם יודעים שיש איתו משהו לא בסדר", אמרה האם.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק