ספר חדש: אלו הם חיי המין של מלך שוודיה

שוודיה ראתה במלך קרל גוסטב סמל לחיי משפחה, לערכים לנימוס ולאיפוק - עד אתמול. היום התפוצצה הבועה וסטוקהולם החלה לקרוא בשקיקה על מסיבות המין ועל המשטרה החשאית ששיתפה פעולה עם מאפיונרים כדי לכסות את ערוותו של המלך - שאהב להיות ערום

מלך שוודיה קרל גוסטב וקמילה הנמרק (רויטרס)

סערה בשוודיה: המשפחה המלכותית בסטוקהולם במבוכה אחרי שספר חדש שיצא בימים האחרונים חושף את חיי המין הפרועים שהמלך קרל גוסטב ניהל בשנים האחרונות בחדרי חדרים.

על פי הפרסומים, פיתח בשנים האחרונות המלך השוודי אהבה לסקס, ולא רק עם המאהבת שלו שנחשפה לאחרונה, קמילה הנמרק, שדווקא ידעה כל ההתהוללויות של בן זוגה, ואפילו שיתפה עמו פעולה. בספר, "קארל גוסטב ה-16 - מלך בעל כורחו" מתוארת חיבתו של המלך למסיבות סקס ולמועדוני חשפניות.

עוד עולה, כי בעוד שהתואר הרשמי של קרל גוסטב היה מלך שוודיה, נראה כי יש להוסיף לו תואר בלתי רשמי נוסף - מלך האורגיות הפרועות, מי שלא אוהב את העובדה שהוא סמל לערכים, למוסר ולכבוד - דברים שרחוקים ממנו ומחייו האישיים מרחק שנות אור.

נשים נועזות עדיפות על מכוניות מהירות

שוודיה, שאהבה את המלך ואת מה שמשפחת המלוכה מייצגת, זועמת כעת על התרמית. רוב הזעם מופנה לא למלך אלא דווקא למחברי הספר. "היינו מאוד עצבניים לפני שהספר יצא, אבל הוא יצא ויצר מלחמת עולם שלישית בתקשורת", אמר היום אחד החברים, תומס סיוברג.

המחברת השנייה של הספר טובה מייר פוטרה מעבודתה בתחנת השידור הציבורית השוודית בגלל השתתפותה בכתיבה. במקביל, מעידים נתוני המכירות כי כל 20,000 העותקים שיצאו במהדורה הראשונה של הספר כבר אזלו מהחנויות.

"מלך בעל כורחו" פוצץ באחת את העולם האידיאלי של משפחת המלוכה ואת הנישואים המוצלחים של בני הזוג המלכותי - שהשנה גם קיבלו אישור ליופייה של משפחת המלוכה כשביתו של המלך, הנסיכה ויקטוריה, התחתנה עם גבר "פשוט מהעם". הנישואים האלה רק תרמו לתדמית המשפחה מהאגדות.

עם זאת, אם עד עכשיו ידעו השוודים שלמלך בן ה-64 יש חיבה מיוחדת למכוניות מהירות, כעת מתברר שחיבתו שזהו כלום לעומת החיבה הארצית לנשים צעירות.

הדמות הבולטת ביותר בספר מלבד המלך היא קמילה הנמרק, זמרת, שחקנית וחשפנית שוודית שמילאה אחרי הצרכים האפלים של המלך - החל מלבלות עמו באורגיות פרועות ועד לאיסוף פרוצות עבורו.

לא זוכה לרחמים

בספר מופיעים גם כמה פרטים שעומדים בניגוד לחוק. על פי הפרסומים, ליוותה "הסאפו", המשטרה המיוחדת של שוודיה, את המלך למסיבות פרטיות פרועות במועדון החשפנות שבסטוקהולם, מועדון שבבעלותה של מילה מרקוביץ', דמות שמוכרת למשטרה במיוחד סביב פעילות מאפיונרית.

סוברג טוען שהמלכה סילביה, שנשואה לקארל גוסטב כבר 34 שנים, ידעה על חייו הפרועים של המלך, אבל בחרה לא לעשות דבר בעניין. "המלך התאהב כמו בן טיפש עשרה בגברת הנמרק והשניים רצו לברוח לחיות על אי בודד ולאכול רק קוקוסים", הוא טוען.

המלך לא מכחיש את ההאשמות וטוען שיש בהן אמת. "דיברתי עם משפחתי ועם המלכה והחלטנו לנוע קדימה. אלו דברים שקרו בעבר הרחוק", הוא אמר בהצהרה רשמית מטעם בית המלוכה.

"זה הגעיל אותי"

עם זאת, ימשיך העבר לרדוף את משפחת המלוכה, כך מסתמן כעת. בעל מועדון החשפנות מרקוביץ' אמר הבוקר לעיתונות בשוודיה שיש לו קלטות וידאו של מסיבות המיטה של המלך והוא מתכוון לפרסם אותן.

"זה הגעיל אותי", אמר המאפיונר, שלא מן הנמנע כי מנסה, בדרכו שלו, לסחוט את המלך. "כל ההבטחות שהמלך פיזר לבחורות האלה בתמורה ליחסי מין - הוא אף פעם לא עזר להן בסופו של דבר", הוסיף.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק