צפו: הריאליטי החדש של פיילין

עד לפני כמה שנים שרה פיילין בת ה-46, הייתה בעיקר אם ל-5 ילדים באלסקה הרחוקה, אבל מאז היא כבר הספיקה להיות מעומדת למשרה ציבורית בכירה, סופרת של רב מכר ומהלילה היא ומשפחתה יהפכו לכוכבי תכנית ריאליטי בדרך ללבם של האמריקנים

האם סדרת הריאלטי החדשה של שרה פילין היא יוזמה פוליטית מהפכנית או פרויקט מרתק שישפוך אור על אלסקה? את התשובה לשאלה נקבל ככל הנראה הלילה לאחר שידור התכנית "שרה פיילין אלסקה" שוודאי תספק רייטינג לרשת TLC ותעלה את מחירי הפרסומות שמשודרות במהלכה.

העיתונות האמריקנית והבוחרים חושבים שהאישה שרצה כמועמדת המפלגה הרפובליקנית בשנת 2008 היא אחת המועמדות הבולטות במרוץ הקרוב לנשיאות ארצות הברית. אבל פיילין עדיין לא הודיעה על המשך הקריירה הפוליטית שלה, וכרגע היא טוענת שהיא עומדת במרכז עשייה טלוויזיונית בלבד.

בתכנית, תוכלו לראות המועמדת הרפובליקנית מתייצבת יחד עם בעלה וחמשת ילדיה מול המצלמות - שיתעדו את חייהם לטובת סידרת ריאליטי חדשה על האישה שרה ועל מדינת אלסקה.

אמריקה רוצה עוד ועוד מפיילין

הסדרה תשודר על פני שמונה פרקים, שבהם יוכלו הצופים לזכות לחזות מקרוב בכמה מהדמויות הבולטות בתנועה הימנית "מסיבת התה", ויוכלו לראות את חיי המשפחה של פיילין.

הפוליטיקאית טוענת כי היא אינה מפחדת ללכלך את ידיה ולהראות צופים מהי לדעתה "אשת משפחה אוהבת", וכך הצופים יזכו לראות את הילדים טראק (21), בריסטול (20), ווילו (16), פיפר (9) וטריג בן השנתיים, עושים צרות ומתנהגים כמו ילדים גם מול המצלמות וגם כשהאב - טוד מאבד את שלוותו.

פיילין אינה מסתפקת בטלוויזיה שולחת ידה גם לעולם הספרים. אמריקה כבר הפכה את הספר הראשון של פיילין לרב מכר, וכעת היא מתכוננת להוציא ספר נוסף, במקביל לסדרת הריאליטי. הקוראים, הגולשים והצופים כנראה לא שבעים מדמותה של הפוליטיקאית הצבעונית.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק