הכלב שהביס את הפומה במשקל 80 ק"ג

חברו הטוב ביותר של האדם: כלב מסוג ג'ק ראסל הצליח לרדוף אחרי פומה במשקל 80 קילוגרמים, עד שזו נאלצה לטפס על עץ ולהתחבא. הבעלים שהתעורר לקול הנביחות באמצע הלילה נדהם מהמחזה הנדיר. מומחים בנושא טוענים כי בדרך כלל דרושים לפחות 3 כלבים ללכידת פומה

הכלב שהצליח ללכוד פומה (חדשות 2)

ניצחון הכלב על הפומה: כלב מסוג ג'ק ראסל הצליח לרדוף השבוע אחרי חתול גדול עד שזה נלכד על עץ גבוה בחווה המשפחתית ולא יכול היה לברוח. אבל זה לא היה סתם חתול גדול - אלא פומה, טורף ממשפחת החתוליים.

צ'אד סטרג' התעורר באמצע הלילה למשמע נביחות עזות ובלתי פוסקות של כלבו. כשיצא לבדוק את השטח הקדמי בחווה המשפחתית במדינת דרום דקוטה שבארצות הברית גילה את הכלב סמוך לעץ. הוא שפשף את עיניו כדי להיות בטוח שהוא רואה פומה ענקית ומפוחדת על ענפי העץ שמולו. לאחר בדיקה התברר כי הכלב המשפחתי מסוג ג'ק ראסל רדף אחרי הפומה עד שנלכדה על העץ.

"הוא כל הזמן רודף אחרי חתולים עד שהם בורחים ומטפסים על עצים", אמר צ'אד. "אני מניח שהוא פשוט חשב שמדובר בחתול גדול", הוא הוסיף.

"בדרך כלל נדרשים לציידם לפחות שלושה כלבים כדי ללכוד פומה", הסביר פרופ' ג'ונתן נקס שחוקר את החיה. "ההסבר היחיד שלי לאירוע הנדיר הוא שהפומה כנראה הייתה ממש לא רעבה", הוסיף המומחה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק