אוסטרליה: בת 11 ילדה תינוק לגבר בן ה-30 שאנס אותה

ילדה בת 11 נאנסה בידי ידיד המשפחה שניצל את תמימותה. רק לאחר שנכנסה להיריון, נעצר הגבר בן ה-30 והואשם ב-18 סעיפים של אונס ותקיפה מינית חמורה של האם הצעירה

זוועה באוסטרליה: בת 11 נאנסה וילדה תינוק (gettyimages)

זוועה באוסטרליה: גבר בן 30 ממדינת ויקטוריה מואשם באונס בת 11, אשר ילדה את תינוקו.

מחקירת האירוע הקשה עולה כי האיש הכיר את האם הצעירה בעקבות קשריו עם בני משפחתה וניצל את תמימותה. הוא נעצר בספטמבר האחרון רק לאחר שדווח לרשויות על היריונה של הילדה.

מלבד לסעיף האונס, מואשם האב הטרי ב-16 סעיפים נוספים של תקיפה מינית של קטינה ויישאר במעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בספרד: רומניה בת 10 הפכה לאם 

לפני כשבוע דווח סיפורה המדהים של ילדה בת 10 מרומניה, שהביאה לעולם תינוק בריא למרות גילה הצעיר. הלידה נערכה בבית חולים בדרום ספרד ואחריה הועבר התינוק החדש למשמורת אצל הוריה של הילדה - שהם גם כעת גם סבא וסבתא מאושרים.

מיד לאחר הלידה צצה השאלה בדבר זהותו של האב. גילו לא ידוע במדויק, אך הרופאים סיפרו כי גם הוא קטין. כמו כן, נמסר מבית החולים כי הילדה נכנסה להיריון ב"הסכמה", מאחר שבאזור שבו היא גדלה מקובל להרות בגיל מוקדם ואף אמה ילדה אותה כשהייתה קטינה.

לצוות הרפואי בבית החולים סיפרה הסבתא הגאה כי בתה, היולדת הצעירה, חיה כבר זמן מה עם אהוב לבה, אביו של התינוק, וזאת באישור ובברכת שתי המשפחות. מבית החולים נמסר כי הלידה הסתיימה בשלום, למרות שהיו צפויים סיבוכים קשים ומשמעותיים בשל גילה של היולדת.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק