צהובון רומני: מורן אטיאס הייתה מאהבת של ברלוסקוני

ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני יכול לרשום עוד הישג נכבד, אם להאמין לפרסומים של צהובון רומני. על פי הדיווח, השחקנית-דוגמנית הישראלית מורן אטיאס ניהלה רומן עם ברלוסקוני. עוד נכתב כי היא חייבת למנהיג האיטלקי את תהילתה

הצהובון הרומני "ליברטטי" חושף, לטענתו, את רשימת הנשים שניהלו רומן עם ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני. למרבה הפלא, ברשימה יש גם נציגות ישראלית: הדוגמנית-שחקנית מורן אטיאס.

על פי הדיווח, ברלוסקוני בן ה-74 החליף עשרות נשים במהלך השנים האחרונות, רובן צעירות ממנו בשנים רבות. על פי הצהובון, מורן אטיאס שהתגלתה והפכה לכוכבת בינלאומית לאחר שהשתתפה בתכניות טלוויזיה ופרסומות באיטליה, היתה בין מאהבותיו.

"מורן אטיאס חייבת את התהילה שלה לברלוסקוני", כך נכתב העיתון. בנוסף צוין כי ראש הממשלה האיטלקי שיבח אותה והפגיש אותה עם פוליטיקאים, זה שעזר להזנקת הקריירה התקשורתית שלה.

 הסוכן של אטיאס אמר בתגובה לפרסום: "מדובר בתוכן רכילותי נמוך מאוד שאינו ראוי להתייחסות".

"עדיף להיות מלא תשוקה מהומו"

רק לפני שבוע אמר ברלוסקוני בניסיון להתמודד השמועות על פיהן שכב עם צעירה מרוקנית בת 18, ושילם לה כדי שלא תספר: "טוב יותר להיות מלא תשוקה לנשים יפות מאשר להיות הומו".

"אני עובד קשה מאוד ואם מדי פעם אני מסתכל על פניה של נערה יפה - אז זה טוב יותר מלהיות הומוסקסואל", אמר ברלוסקוני בתצוגת אופנועים במילאנו. ההערה השנויה במחלוקת התקבלה בשאגות צחוק בקהל.

פוליטיקאים איטלקים מכל קצוות הקשת הפוליטית ביקרו את ברלוסקוני ואף קראו לו להתפטר. אך ראש הממשלה אמר לתומכיו שבחירות מוקדמות יהיו אסון למדינה, שמנסה להתגבר על המשבר הכלכלי.

לקבל עדכוני חדשות נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק