מדונה מתוודה: הייתי ילדה מוזרה

מלכת הפופ מדונה החליטה להתייחס בתכניתה של אלן דג'נרס למקרי הביריונות הרבים המתרחשים בארצות הברית. בין היתר חשפה הזמרת כי גדלה בתור ילדה שונה ובודדה, ושהיא חייבת את הקריירה שלה לקהילה הגאה. צפו בראיון החושפני

 

 

מתברר שגם מלכת הפופ הבלתי מעורערת מוצאת עצמה מוטרדת ממעשי בריונות של בני-נוער. בראיון שהעניקה מדונה לתכנית של אלן דג'נרס היא מודה: "גם אני הייתי ילדה לא מקובלת".

"אני מאוד מוטרדת ועצובה מהמספר הבלתי נתפס של בני-נוער שמתאבדים לאחר שסבלו ממעשי ביריונות", מתוודה מדונה. במהלך השיחה חשפה הזמרת כי נושא תקיפת בני-נוער גאים קשה לה במיוחד לעיכול.

"אני מרגישה שאני צריכה להגיד משהו בנוגע לזה לאחר שהקהילה הגאה מאוד תמכה בי מאוד לאורך השנים", היא מספרת ומוסיפה: "לא היתה לי עבודה ללא תמיכתם".

מחנכת את ילדיה לסבלנות

כוכבת הפופ מגלה כי בתור ילדה תמיד הרגישה שונה. "אני עדיין מרגישה יוצאת דופן", היא מתוודה. "הייתי מאוד בודדה בתור ילדה ומתבגרת. אני חיבת להודות שאף פעם לא הרגשתי שאני משתלבת בבית הספר".

"רק לאחר שמורה בלט, שהיה גם הוא הומו, שלקח אותי תחת חסותו והכיר לי את קהילת האמנים ולימד אותי שזה בסדר להיות שונה הרגשתי כאילו אני חלק מהעולם", מתוודה מדונה.

לדברי מדונה, היא נוהגת לדבר הרבה עם ילדיה על החשיבות בלא לשפוט אנשים שונים ממך. "חשוב לא לשפוט אנשים לתוך ההגדות שלנו למה קול ומה לא", היא מסבירה.

רוצים לקבל עדכוני חדשות נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק