הכירו: "האחים הערפדים" מבריטניה

סיימון וג'ורג' כבר התרגלו למבטים, הם אפילו חושבים שיש משהו "מגניב" באופן בו הם נראים - אבל חייהם כלל לא קלים. מחלה גנטית נדירה מונעת מהם לשהות בשמש או לגדל סט שיניים נורמלי. הם יוצאים מהבית בעיקר בחשיכה ונפגשים עם חבריהם שמכנים אותם "האחים הערפדים"

סיימון וג'ורג', "האחים הערפדים" (חדשות 2)

דמדומים בבית הספר: זוג אחים בריטים חולים במחלה גנטית נדירה שגורמת להם לחיות כמו ערפדים. עם ניבים מחודדים ועור שרגיש לשמש, לא פלא שבבית הספר מכנים אותם "האחים הערפדים".

סיימון קולן בן ה-13 ואחיו ג'ורג' בן ה-11 לוקים במחלה גנטית נדירה. עורם החיוור אינו יכול לשאת שהות של יותר מדקות ספורות בשמש. במידה והם לא נזהרים, שלפוחיות מתחילות להופיע על העור והוא מתקלף. הדבר מונע מהם לעסוק בכל סוג של ספורט ומאפשר להם לצאת ללא חשש רק בשעות החשיכה. שיניהם המחודדות, בעיקר הניבים, בולטות על רקע הקושי שלהם לגדל סט מלא של שיניים.

"יש כמה ילדים שנוהגים לצחוק עלינו אבל גם הרבה חברים שחושבים שזה מגניב", סיפר סיימון. "אנשים נוהגים לנעוץ בהם מבטים בגלל המראה השונה אבל הם למדו להתמודד", הוסיפה האמא מנדי. למרות הנתונים החריגים הם מנסים לקיים אורח חיים שגרתי ולא מתפתים למנהגים משונים כמו מציצת דם מבני אנוש או מרדף אחר חיי נצח.

 רוצים לקבל עדכוני חדשות נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק