מדהים: קעקועים בכל הגוף ודיו בתוך העיניים

יש אנשים שאוהבים לעטר את גופם בקעקוע קטן או שניים ויש אחרים שמעדיפים דוגמאות יותר גדולות. עם זאת, למט גון האמריקני זה לא הספיק והוא החליט לכסות 98% מגופו בקעקועים ולאחרונה הוסיף גם דיו כחול וירוק, אותו הזריק ישירות לתוך עיניו. מעוניינים לראות את התוצאה? צפו בווידאו הבא

את זה באמת אל תנסו בבית: מט גון, צעיר מפורטלנד שבארה"ב, לא הסתפק בכך ש-98% מגופו מכוסה קעקועים, אלא החליט לאחרונה להוסיף אלמנט עיצובי נוסף לגופו - והזריק דיו בצבע כחול וירוק הישר לשתי עיניו.

גון, שכבר זכה לכינוי "לוח השחמט האנושי" בגלל צורת הקעקועים על גופו, אובססיבי לקעקועים כבר 20 שנה. "החלטתי לקעקע את הגוף שלי בגלל שלא הייתי מרוצה מאיך שאני נראה", הוא מספר. נכון להיום כל גופו מכוסה במשבצות, וכעת יש לו עין אחת ירוקה והשנייה כחולה - כשאת הכל הוא מבצע בעצמו בביתו.

"אני לא משוגע, אלא מיומן", טוען גון. "יש לי הרבה ניסיון בנושא ואני מודע להשלכות", הוא מוסיף. למרות שהוא טוען שהקעקועים מכסים כתמי לידה עמם נולד, הוא מסרב להסגיר מהם בדיוק אותם כתמים.

הרופאים, שבוחנים בדאגה את שגעונו של גון, חרדים מאוד למצב בריאותו וטוענים כי הדיו בעיניו מסוגל לגרום לו לעיוורון. "אני לא מודאג. הכל יהיה בסדר", אומר גון, ספק בשמחה ספק ביהירות.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק