צפו: ליידי גאגא כבשה את אירופה

את טקס הענקת פרסי MTV אירופה אפשר לסכם בכותרת - האישה שלא הייתה שם: לידי גאגא זכתה בשלושה מהפרסים החשובים - ונעדרה. למרות שג'סטין ביבר הוא הנסיך של הערב, אין ספק שהשנה הנשים, נותנות את הקצב

ליידי גאגא מתעוררת היום כשלצידה שלושה פרסים בהם זכתה אמש, בטקס פרסי MTV אירופה. מלכת הפופ היא הנושא החם בעולם המוזיקה היום, ואפילו אווה לונגוריה, השחקנית שהנחתה את הערב ערכה מחווה מיוחדת לליידי ולאחת התלבושות מהטקס המקביל בארה"ב - היא לבשה ירך חזיר לגופה.

ליידי גאגא, הזוכה הגדולה של הטקס שנערך הלילה במדריד, היא אשת הפופ המובילה, הזמרת הטובה ביותר ויש לה גם את השיר הטוב ביותר - שיר על רומנטיקה רעה.

"אני עובדת כל כך קשה"

הליידי, כמו רבים אחרים - לא הגיעה לטקס במדריד, אבל בעזרת מצלמה ואולפן היא הודתה ל-46 מיליון בוחרי הפרסים: "חבל לי שאני לא שם, אבל אני עובדת כל כך קשה...", אמרה בחיוך שכובש כנראה את המאזינים והצופים שאהבו השנה את הנשי. קטי פרי הייתה מועמדת, בדיוק כמו גאגא לחמישה פרסים פוטנציאלים, אך בסופו של הערב היא יצאה עם אחד בלבד.

ואם גאגא היא מלכת הפופ, הנסיך הוא ג'סטין ביבר בן ה-16 שקטף שלושה תארים, בהם הזמר הטוב ביותר, יותר מאמינם למשל שהתנחם בפרס על יוצר ההיפ הופ המוביל. אבל את הערב הזה בהחלט אפשר לסכם בכותרת - האישה שלא הייתה שם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק