בריטניה: נתקעה על מגלשת מים - וחולצה ע"י כבאי

תקלת מים מביכה במיוחד אירעה לאישה בריטית גדולת מימדים - שפשוט נתקעה באמצע מגלשת המים ולא הייתה יכולה לזוז. במשך שעות ארוכות היא הייתה תקועה על המגלשה, עד שכבאי אמיץ על מנוף הגיע לחלצה. הלקח של האישה מהתקרית הוא פשוט - הגיע הזמן לדיאטה דחופה. בינתיים, היא לא מתכוונת לעלות שוב על מגלשות מים

צעירה בת 35 מבריטניה נתקעה במשך שעות ארוכות על מגלשת מים במחנה נופש, עד אשר הגיעו למקום כבאים שנאלצו לחלץ אותה באמצעות מנוף. למרות שבהנהלת המקום טוענים כי הגורם למקרה המצער שאירע השבוע הוא תקלה במערכת המים, החליטה הצעירה, ששוקלת כ-115 ק"ג, שהתאונה הקלה שלה היא סיבה מצוינת להתחיל בדיאטה.

דבי באוור, אם לשני ילדים, אמרה שהובכה קשות כאשר כל הנופשים במקום ראו כיצד כבאי עולה על מנת לחלץ אותה ממלכודת המים. "אם יש משהו שהולך לגרום לי לאבד כמה קילוגרמים, זו התקרית הזאת, ללא ספק", אמרה באוור.

כאשר הבינה הצעירה שנתקעה על מגלשת המים, היא עוד ניסתה לחלץ את עצמה באופן רגלי, אך החליקה על גבה וקיבלה מכה שמנעה ממנה לקום. "אני אמנם מעט חבולה, אבל בסופו של דבר הפגיעה הכי קשה שלי היא בגאווה", טענה הצעירה.

אחרי החוויה הטראומטית, ולמרות ההחלטה לעשות דיאטה, הודיעה באוור כי ייקח עוד זמן רב עד שתסכים לעלות פעם נוספת על מגלשת מים. בפארק הנופש התנצלו בפני הצעירה על התקרית ולקחו אחריות מלאה על התקלה, שקרתה במגלשה שדווקא מוגבלת למשקל רב יותר מאשר זה של באוור - עד 130 ק"ג.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק