בריטניה: בן 12 בלע מספריים ונפצע קל בלבד

מזל של מתחילים: ילד בן 12 מהעיר בריסטול בבריטניה "הצליח" לבלוע מספריים שלמות ונפצע קלות בלבד מחתכים בגרונו. צילום הרנטגן יוצא הדופן מוכיח כמה בר-מזל הוא היה. "בהתחלה חשבתי שהוא בלע עט", סיפרה אימו. "אבל הבנתי שמשהו לא בסדר כשראיתי שהוא משתעל דם"

המספריים בגרונו של קרטיס (חדשות 2)

קרטיס פרנסיס בן ה-12 מבריטניה הוא כנראה הילד עם הכי הרבה מזל בבריטניה. הוא בלע זוג מספריים בשלמותן, אולם נפצע קלות בלבד מחתכים בגרונו. למזלו, המספריים לא חסמו את כלי הנשימה שלו.

הילד בן ה-12 סובל מקשיי למידה וריכוז המשפיעים על יכולתו לחוש בסכנה ועל כן אמו קתרין נאלצת לשמור עליו כמעט 24 שעות ביממה. ב-11 באוגוסט השנה, יצאה קתרין מביתם שבבריסטול והשאירה את בנה ללא השגחה. כשחזרה הביתה, מצאה את בנה משתעל ופולט דם, ומייד התקשרה למוקד החירום.

בבית החולים המקומי הוכנס קרטיס לצילום רנטגן שתוצאותיו הדהימו את הרופאים: זוג מספריים שלמות נראו על המסך בתוך גרונו של הילד. הרופאים שלפו את האובייקט החד מגרונו של קרטיס כשהוא תחת הרדמה כללית.

"בהתחלה חשבתי שהוא בלע עט", סיפרה אימו. "הבנתי שמשהו לא בסדר כשראיתי שהוא משתעל דם ונראה בפאניקה. זה פשוט היה היום הנורא בחיי", סיכמה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק