חתולה נורתה 3 פעמים, נתלתה - ושרדה

ג'סי, חתולה בריטית בת שנה, יצאה מזה עיוורת ועם חירשות חלקית - אך שרדה באופן מפליא. אלמונים ירו בה 3 פעמים בעזרת רובה אוויר ואף תלו אותה. "בני מצא אותה ברחוב, מכוסה דם", סיפרה הבעלים

ג'סי. שרדה רק בקושי (the sun)

9 נשמות זו לא מילה: חתולה בריטית הייתה נתונה להתעללות חמורה ביותר, במסגרתה נורתה 3 פעמים ונתלתה - אך שרדה. המתעללים ירו בג'סי החתולה בפניה והווטרינר שטיפל בה אמר כי זה מקרה ההתעללות הקשה ביותר שאי פעם נתקל בו.

בתמונות הרנטגן של החתולה, ניתן לראות את קליעי רובה האוויר בגולגולתה של בת השנה. הווטרינרים ההמומים מצאו גם סימני כבל על צווארה ולשונה הושחרה - סימן ודאי לתלייה.

למרות ששרדה, החתולה נשארה חירשת באופן חלקי ועיוורת. ההתקפה גם הותירה אותה משותקת באופן חלקי.

החתול השני הותקף יומיים קודם לכן

הבעלים ג'ון ודון מוריאן מחפשים כעת את האשמים. ג'ון, נהג משאית במקצועו, כינה את ההתעללות "רשע טהור". "זה לא משנה אם אתם אוהבים בעלי חיים או לא, זה לא נותן לאיש זכות לעשות מעשה איום כזה", אמר.

"לאחר שטופלו פצעי הירי, היא שבה הביתה אבל מצבה הידרדר אז לקחנו אותה בחזרה לווטרינר שמצא אז את סימני התלייה", הוסיף. "לקח לסימנים כמה ימים להופיע. זה לא ייאמן".

החתול השני של המשפחה, לילו, נורה אף הוא ברגלו - יומיים קודם לכן. שני החתולים הצעירים חיו עד מספר ימים לפני ההתקפות בתוך הבית בלבד, אך בעליהם החליטו שיש לשחררם.

דון סיפרה לעיתון ה"סאן" הבריטי, כי "היא הייתה מכוסה בדם. בני אנדרו מצא אותה ברחוב, כולה דם. ידעתי בדיוק מה קרה כשראיתי אותה. כשכדור רובה אוויר פוגע בבעל חיים, זה עושה חור עגול וכך ידעתי".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק